Очікуваний скандал: проблеми для водіїв МРЕВи створили штучно

Очікуваний скандал: проблеми для водіїв МРЕВи створили штучно

16.10.2015 г. в 11:27, autopalace

Нещодавній дефіцит номерних знаків, а також бланків техпаспортів і прав був створений в деяких українських МРЕВ штучно. У зв’язку з цим МВС взяло під безпосередній контроль забезпеченість ДАІ спецпродукцією, а також проводить перевірку за фактами створення штучного ажіотажу.

МВС вивчає ситуацію навколо штучного дефіциту бланків у Центрах ДАІ з надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів (колишні МРЕВ). За результатами цього моніторингу осіб, винних у цій ситуації, притягнуть до відповідальності. Також будуть прийняті рішення щодо оптимізації кількості центрів. Про це інформує офіційний сайт силового відомства.

Зокрема, прес-служба повідомляє, що МВС і виробник бланкової продукції ДП «Поліграфкомбінат «Україна» домовилися про забезпечення Центрів ДАІ бланками в щотижневому режимі. Остання партія бланків надійшла протягом 8-9 жовтня 2015 року. Її обсяг склав майже 26 000 водійських посвідчень і більше 26200 бланків свідоцтв про реєстрації транспортних засобів.

У той же час у МВС з’явилася інформація, що керівники окремих українських МРЕВ створюють штучний дефіцит бланків, навіть враховуючи наявність залишків продукції. Така ситуація не тільки збільшує напругу у суспільстві, але й створює передумови для корупції. У зв’язку з цим МВС запровадило моніторинг забезпеченості Центрів бланкової продукцією. Крім того, у відомстві проводиться перевірка за фактом створення штучного дефіциту бланків.

загрузка...
А это вы видели?
Газ на АЗС Украины не годится для автомобилей

Газ на АЗС Украины не годится для автомобилей

16.10.2015 г. в 10:08, avtoblog

Природный газ, который сбывают на украинских АЗС предназначен для бытовых целей (отопление, например), но не для заправки машин на газовых двигателях.
Прочитать статью
И вот еще посмотрите:
В Украину пришла

В Украину пришла "мода" на воровство фар с автомобилей. Видео

15.10.2015 г. в 18:11, autoconsulting

В Украине участились случаи воровства фар с дорогих автомобилей. Используя конструктивные особенности крепления фар на дорогих автомобилях, автоворы снимают их без отключения сигнализации, а затем продают через популярные сайты объявлений.
Прочитать статью
загрузка...
Ну и еще одна статья
Как помочь следствию разыскать украденное авто

Как помочь следствию разыскать украденное авто

15.10.2015 г. в 16:59, «Вести»

В случае пропажи «ласточки» пройдитесь по ближайшим СТО и ждите звонка от вымогателей.
Прочитать статью

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть