7 найпоширеніших міфів про безпеку автомобілів

7 найпоширеніших міфів про безпеку автомобілів

08.11.2015 г. в 19:51, autotheme

Безпека автомобілів складається з безлічі чинників. В зв’язку з цим в середовищі автомобілістів існує цілий набір міфів з приводу того, що визначає надійність авто. Ми зібрали 7 поширених міфів про безпеку, які вводять автомобілістів в оману.

1. Позашляховики безпечніші, ніж легковички

Важкі позашляхові автомобілі набагато безпечніші за будь-кого іншиго легкового. Причина цього криється зовсім не в якомусь секретному захисті, а в тому, що такі автомобілі важчі. Чим важчий і стійкіший автомобіль, тим слабші негативні наслідки при зіткненні.

2. Слабкі гальма

Багато автолюбителів сьогодні вважають, що потужність гальм в сучасних авто повністю відповідає потужності їх двигуна. Це не правда. Насправді, гальма завжди слабкіші за потужністю. А навіть якщо б потужність була такою ж чи вищою – істотної відмінності в процесі гальмування все одно б не спостерігалося.

3. Тоновані стекла

У більшості держав повне тонування лобового скла вважається незаконним. Незважаючи на “стильний вид”, варто пам’ятати про те, що навіть часткова зміна кольору скла значно погіршує і спотворює видимість.

4. Великий двигун

Існує досить поширений міф про те, що великий двигун забезпечує додатковий захист водієві у разі зіткнення. Це не так. Зрештою, важлива тільки маса самого автомобіля і маса об’єкту, з яким він зіткнувся.

5. Шкіряний салон кращий за тканий

Ще один великий міф про те, що шкіряні сидіння сприяють захисту водія і пасажирів. Є підстави вважати, що міф був народжений маркетологами.

6. Газ безпечніший за бензин

Твердження неправдиве, але лише частково. Машини на газі дійсно безпечніші, проте і бензинові машини вибухають при зіткненні хіба що в голлівудських фільмах. Для того, щоб бензиновий автомобіль вибухнув, його бак має бути майже повністю порожнім і наповнений бензиновими парами.

7. Кабріолети менш надійні

Це твердження також неправдиве. Автомобілі з відкритим верхом нічим не поступаються в області безпеки будь-яким іншим аналогічним за класом авто.

загрузка...
А это вы видели?
Автомобили в 2020 году: безопасные и беспилотные

Автомобили в 2020 году: безопасные и беспилотные

08.11.2015 г. в 16:58, Сегодня

Системы помощи водителю потенциально могут сократить количество серьезных ДТП с пострадавшими на 70%. До того момента, как на дороге останутся только беспилотные автомобили, многие из наших читателей не один раз поменяют свои машины на модели новых поколений.
Прочитать статью
И вот еще посмотрите:
Полиция уже в законе: Как вести себя с полицейскими и сотрудниками ГАИ?

Полиция уже в законе: Как вести себя с полицейскими и сотрудниками ГАИ?

08.11.2015 г. в 15:29, auto.ria.com

Закон о Полиции вступает в силу: Как водителю вести себя с «новыми» полицейскими и «старыми» работниками ГАИ, которые будут работать параллельно?
Прочитать статью
загрузка...
Ну и еще одна статья
История создания «горбатого» Запорожца ЗАЗ-965

История создания «горбатого» Запорожца ЗАЗ-965

08.11.2015 г. в 12:28, ZAZ-Dnepr

Однажды в голову Никите Хрущеву пришла идея обогнать Штаты и по количеству автомашин на душу населения. Правда, в отличие от Америки, наша машина (как и квартиры) должна была стать малогабаритной. Ну, не нравились Хрущеву крупные вещи!
Прочитать статью

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть