У Києві відкрився перший сервісний центр нового зразка, що має замінити «МРЕО» (фото)

У Києві відкрився перший сервісний центр нового зразка, що має замінити «МРЕО» (фото)

17.07.2016 г. в 07:42, «AvtoVod»

Конкурс на посади співробітників склав аж 43 претенденти на місце. Поки що в новому центрі не приймають іспити на право керування транспортними засобами, але інші послуги вже надаються.

Перший сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України відкрився у Києві сьогодні, 12 липня, за адресою: вул. Павла Усенка, 8. Відтепер громадяни зможуть отримати більше 300 послуг та витрачатимуть на це від 20 хвилин до двох-трьох годин.

Серед основних переваг – сучасні технології, наявність електронної черги, система прозорості кабінетів та спеціально підготовлений персонал, орієнтований на гарне обслуговування клієнтів. Сервісний центр надаватиме платні та безоплатні послуги, що належать до компетенції Міністерства.

«Сьогодні ми зробили ще один крок на шляху реформи сервісних центрів МВС. Наша мета – надавати сучасний якісний сервіс без корупції: відкриті офіси, максимальне використання онлайн-послуг без участі чиновника, а також моніторинг роботи працівників та зворотній зв`язок. Ми приділяли також багато уваги мотивації та навчанню співробітників – конкурс у Києві складав 43 претенденти на місце. Провели стажування, як для новачків, так і досвідчених співробітників. Я розраховую, що усі незабаром відчують, як змінюється ситуація на краще. Забудьте про старі МРЕВ. Головний пріорітет нового сервісу – комфорт та зручність для клієнта», – зазначив Арсен Аваков.

Сервісний центр нового зразка технічно обладнаний та забезпечений усіма видами зв’язку, що дозволяє оперативно надавати максимальний спектр послуг. Серед основних – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів. Сервісний центр також прийматиме заяви на виготовлення номерних знаків.

«У сервісному центрі нового зразка створені усі необхідні умови для максимального комфорту громадян та швидкого надання послуг. Тут передбачена готівкова та безготівкова оплата послуг. Створені фронт та бек офіси, відтак час надання послуг врази скоротиться. Ми є тією установою, яка вже подбала про важливі життєві аспекти зручності: отримання послуги для людей з обмеженими можливостями, можливість приїхати з дітьми. Наш новий сервісний центр - це приклад того, як вони повинні виглядати по всій Україні», – розповідає керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

За його словами, планується також розширення функцій, а саме: прийом іспитів на право керування транспортними засобами всіх категорій, видача довідок про відсутність судимості, проведення огляду транспортних засобів для видачі свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

За матеріалами прес-служби ГСЦ МВС України, фото - Андрій Новицький.

загрузка...
А это вы видели?
Как вести себя при ДТП, чтобы страховщики заплатили

Как вести себя при ДТП, чтобы страховщики заплатили

16.07.2016 г. в 08:43, ubr

Мы узнали у экспертов, как правильно составить заявление в страховую, можно ли провести экспертизу самому и в какие сроки нужно уложится, чтобы не остаться без денег.
Прочитать статью
И вот еще посмотрите:
Памятка водителю: ваши права при общении с полицией

Памятка водителю: ваши права при общении с полицией

15.07.2016 г. в 01:51, autonews

Новая патрульная полиция — наверное, самое большое достижение нынешней реформы МВД. За последний год полицейские вышли на улицы большинства крупных городов Украины, но, как показала практика не все водители оказались готовы разговаривать с патрульными языком закона и права.
Прочитать статью
загрузка...
Ну и еще одна статья
Які послуги можна буде отримати в нових сервісних центрах МВС

Які послуги можна буде отримати в нових сервісних центрах МВС

14.07.2016 г. в 22:52, autocentre

Стало відомо – які види послуг зможуть отримати автомобілісти у першому в Україні сервісному центрі МВС нового зразка, який відкрився у Києві.
Прочитать статью

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть