Як мити машину в спеку: п’ять порад автомаляра

Як мити машину в спеку: п’ять порад автомаляра

25.08.2016 г. в 13:11, mmr

Влітку в спеку велика спокуса помити машину самостійно. Прагнення заощадити похвально, але є нюанси.

Бажання автовласника прийняти ванну в спеку не варто беззастережно переносити на автомобіль, адже йому деякі побічні ефекти такого купання протипоказані. Прислухайтеся до порад професійних малярів і фахівців із догляду за кузовом автомобіля.

1 Контрастний душ

Найголовніша небезпека миття автомобіля в спеку під відкритим небом – пошкодження лакофарбового покриття. Добре розігрітий автомобіль ви раз за разом обливаєте масою холодної і теплоємкої речовини – водою з відра, шланга або апарата високого тиску. У разі особливо великої різниці температур – наприклад, розігрітий протягом кількох годин на сонці кузов і кринична вода – наслідки на лаку проявляються протягом дня і являють собою суцільну дрібну сітку тріщин на всю глибину лаку і завширшки 0,2-0,3 мм. Але навіть якщо неозброєним оком ви нічого не помітите, на поверхні лаку або фарби можуть утворитися мікротріщини, які з часом в критичних місцях почнуть пропускати через себе вологу, яка потім спровокує корозію.

2 Не встигнете за сонцем

Мити гарячий кузов складніше, ніж помірно теплий: і піна, і вода на ньому висихатимуть швидше, ніж ви виконуватимете всі необхідні операції. А терти мочалкою або замшевим клаптем напівсуху поверхню ой як небажано! Особливо яскраво цей «ефект підігріву» проявиться під час останньої операції – витирання кузова натуральною замшею або синтетичної серветкою. Не встигнете ви витерти, наприклад, капот, як гарячий дах висохне і вкриється білими висохлими краплями. Таку поверхню доведеться мочити знову – але так, щоб не зволожити вже оброблену.

3 Шкода косметиці

Якщо після миття планується застосовувати твердий віск або інший захисний засіб, наносити його на гарячий кузов небажано. Це буде складніше, а то й взагалі неможливо, оскільки препарат засихатиме швидше, ніж ви його розітрете.

4 Перехитріть спеку

Якщо місця для машини в тіні немає, намагайтеся перехитрити сонце – помийте кузов, коли світило не активне – рано вранці або ввечері, коли сонечко схилилося до обрію й кузов вже охолов.

5 Автомийка – не панацея

Не завжди професійна автомийка в приміщенні дасть змогу уникнути вищенаведених загроз. Адже часто професіонали беруться за роботу так швидко, що і в прохолодному боксі температура кузова не встигне зменшитися навіть на пару градусів. Якщо при цьому вони використовують воду не з проміжної ємності, а з глибоко прокладеного водопроводу або – не дай Бог – артезіанської свердловини, контрастного душу вашій ластівці теж не уникнути. Тому перш ніж у спеку заїхати на автомийку, придивіться до особливостей її роботи.
загрузка...
А это вы видели?
Почему Ferrari красные, а Subaru синие? Разбираемся в цветах

Почему Ferrari красные, а Subaru синие? Разбираемся в цветах

24.08.2016 г. в 20:47, avtomaniya

Когда Генри Форд выпустил Model T, он сказал фразу, ставшую знаменитой: «Покупатель может выбрать любой цвет для своего автомобиля, но только в том случае, если это черный».
Прочитать статью
И вот еще посмотрите:
Імпорт автомобілів в Україну: наскільки зросла середня вартість?

Імпорт автомобілів в Україну: наскільки зросла середня вартість?

20.08.2016 г. в 21:42, autocentre

З січня по червень поточного року в Україну було імпортовано 50 968 одиниць автотранспортної техніки на суму 805,8 млн. доларів.
Прочитать статью
загрузка...
Ну и еще одна статья
Как получают права в Австралии

Как получают права в Австралии

18.08.2016 г. в 21:29, facenews

Это самая крутая система получения водительских прав, о которой я слышал.
Прочитать статью

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть