Таблиця нових балів і штрафів на 2016 рік

10.10.2015 г. в 12:36, kermo

Міністерство внутрішніх справ внесло до Верховної Ради законопроект з реформами ПДР.

Раніше зміни проанонсувала заступник міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе. Зміни в законодавстві необхідні для того, щоб використати в Україні системи автоматичної фіксації порушень.

Відповідно до законопроекту, щорічно кожен водій буде отримувати певну кількість балів, які можна «витратити» на порушення. Якщо ж бали закінчилися, доведеться платити гроші. З адмінкодексу прибрали «вилку», залишивши тільки один розмір штрафу, який раніше був мінімальним.

Штрафи будуть виписуватися на власника авто, а не на водія. Так що всі, хто придбав або продав автомобіль за дорученням, можуть зіткнутися з проблемами. Якщо ж автомобіль зареєстрований за кордоном, до відповідальності притягується особа, яка ввезла машину в Україну.

«Листи щастя» з повідомленням про порушення, зафіксованим автоматичною камерою, будуть направлятися за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної. Іноземні автомобілі отримають свої квитанції при перетині кордону.

загрузка...
Еще одна новость

Водителей напугали несуществующие видеокамеры

10.10.2015 г. в 12:36, vesti-ukr

Меньше чем через месяц вступает в силу закон о видеофиксации нарушений ПДД. Столичные водители уже начали активно интересоваться технологиями, как увильнуть от «большого брата» и штурмуют авторынки и СТО в поисках надежной технологии. В МВД и мэрии успокаивают, мол, с 7 ноября система не начнет работать. А только начнут разрабатываться механизм…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Первый трансформирующийся автомобиль от Mercedes (ВИДЕО)

10.10.2015 г. в 12:36, gogetnews

Какой мальчишка 15–20 лет тому назад не мечтал о настоящем трансформере? Сейчас, с появлением новых сверхсовременных кинолент об этих отважных роботах, подобные грезы снова поселились в головах миллионов детей. Похоже, что сегодняшние малыши, когда подрастут, смогут исполнить свое заветное желание. Первый шаг в направлении трансформирующихся автомобилей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть