Експерти назвали основну причину поганих доріг в Україні

13.10.2015 г. в 13:40, autopalace

Куратор стану доріг в Мінінфраструктури України Роман Хміля розповів, чому в нашій країні одні з найгірших дорожніх покриттів світу.

Традиційно головною причиною даної проблеми, також, як і в Росії, вважається відсутність сучасної техніки і застарілі технології. Також серед основних причин називають корупцію, адже покриття доріг є лідером по «відкатів» і розпилювання бюджету.

Але є ті, хто руйнує українські дороги, коли вони вже відремонтовані.

Головна причина, по якій в Україні погані дороги, полягає в автоперевізниках, а саме, в порушенні ними вагових норм автомобілів. Так, замість допустимої ваги 24 і 40 тонн, по дорогах рухаються вантажівки масою до 70 тонн, а іноді навіть і більше – 100 тонн.

Вагові комплекси, які розташовані на території 15 областей України, не вирішують проблему – компанії-перевізники простіше і вигідніше давати хабарі інспекторам, ніж дотримуватися вагові норми.

загрузка...
Еще одна новость

Выплаты по «автогражданке» могут остаться на старом уровне

13.10.2015 г. в 13:40, FinClub

Повышение максимального размера выплат по ОСАГО в два раза с 1 ноября может быть отложено на неопределенный срок. Государственная регуляторная служба не спешит выносить положительный вердикт по принятому Нацкомфинуслуг решению. «Официальный отказ нам еще не пришел, но служба постоянно придумывает какие-то замечания. Если мы не успеем до 1 ноября согласовать…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Эка Згуладзе рассказала, почему полиция всегда ездит с мигалками

13.10.2015 г. в 13:40, «AvtoVod»

Заместитель министра МВД Эка Згуладзе, ответила на вопрос журналистов о постоянно включенных мигалках на патрульных автомобилях. Нам нужно больше community policing, больше упора на превенцию. То есть не только реагирование на правонарушение, но и общее ощущение безопасности. И я подтверждаю, что украинское общество этот акцент абсолютно точно заметило.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть