Навколо Італії – на плавучому автомобілі (відео)

13.10.2015 г. в 17:31, thelocal.it

Загерметизувавши кабіну Maserati, італієць Марко Аморетті збирається на цьому імпровізованому човні вперше обігнути свою країну. Ініціатива покликана зібрати гроші на документальний фільм про ще більш неймовірний проект Марко – аналогічну подорож через Атлантику.

У 1999 році Аморетті і його друг Марко де Кандія стали першими людьми, які перетнули Атлантичний океан на плавучій машині. 5,000 кілометрів від Канарських островів до Карибського басейну сміливці подолали за 119 днів.

Автором ідеї з автомобілем, що плаває, був батько Марко, Джорджіо Аморетті. Свого часу він перетнув Сахару на парашуті, а потім доплив від Генуї до Кале на авто.

У 1999 році у Джорджіо діагностували рак. Океанська подорож на плавучому авто разом із синами стала його останнім бажанням. На жаль, стан здоров'я не дозволив йому вирушити в дорогу, але Марко все ж зважився на експедицію. Спроба увінчалася успіхом, тільки от по приїзді син уже не застав батька в живих.

На цей раз хлопець відправляється в дорогу, щоб зняти фільм про ті пам'ятні дні. “Це історія, яку ніхто так і не розповів правильно”, – говорить він.

загрузка...
Еще одна новость

Шумоизоляция машины своими руками

13.10.2015 г. в 17:31, ultramir

Избaвляeмcя oт пocтopoнних cтукoв и cкpипoв в caлoнe aвтoмoбиля. Однa из pacпpocтpaнeнных пpoблeм, c кoтopoй cтaлкивaютcя влaдeльцы oтeчecтвeнных мoдeлeй, a тaкжe инoмapoк, c coлидным вoзpacтoм, зaключaeтcя в шумнocти caлoнa. Рaзличныe гpoхoты, cкpипы и cтуки oт плacтмaccoвых элeмeнтoв caлoнa, нe дaют cкoнцeнтpиpoвaтьcя нa дopoгe, ocoбeннo, пpи…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ показал новое авто для новой полиции

13.10.2015 г. в 17:31, news-cloud

Кoмпaния "АвтoКpАЗ" пpeдcтaвилa пoлицeйcкий бpoнeвик "Спapтaн". Пpeзeнтaция cocтoялacь нa выcтaвкe "Оpужиe и бeзoпacнocть-2015" в Киeвe, пepeдaeт Автoцeнтp. Ужe извecтный бpoнeвик "КpАЗ-Спapтaн" APS (4х4) нa бaзe пикaпa Ford F-550 был пpeдcтaвлeн в "пoлицeйcкoй" вepcии. Тeхничecкиe хapaктepиcтики: Бoeвaя мacca – 8,8 тoнн. Бpoня пo cтaндapту…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть