Bosch навчить автомобілі самостійно уникати зіткнення

14.10.2015 г. в 21:56, autonews

Компанія Bosch розробила нову систему безпеки. Електроніка здатна без допомоги водія відвести автомобіль від зіткнення з пішоходом. Як повідомляє Automotive World, на даний момент інженери компанії проводять випробування технології.

Повністю система буде готова до використання в 2018 році.

Основна відмінність новинки Bosch від існуючих систем в тому, що дана технологія здатна не тільки зупинити автомобіль перед пішоходом у разі аварійної ситуації, але й може в автономному режимі об’їхати його. Електроніка змінить траєкторію руху машини і таким чином дозволить уникнути зіткнення з людиною. Моніторинг дорожньої обстановки здійснюється за допомогою спеціальних датчиків і камер, які кріпляться близько салонного дзеркала.

«Нова система допомоги допоможе уникнути ДТП в 60% випадків. Основне завдання технології – збільшити захист пішоходів і зробити їзду на автомобілі ще більш безпечною. Система стане в нагоді в тих ситуаціях, коли звичайного аварійного гальмування вже недостатньо », – заявив керівник корпоративних досліджень Bosch Майкл Болле.

Нагадаємо, минулого місяця копання Bosch представила нову систему гібридного приводу. Передбачається, що в серійному виробництві вона стане дешевше класичних гібридів і підійде, в тому числі, для компактних автомобілів. Гібридна силова установка від Bosch дозволяє економити до 15% палива в порівнянні з традиційними моделями з ДВС. Крім того, під час прискорення електропривод забезпечує мотору додаткові 150 Нм крутного моменту. Розробка Bosch виявиться дешевше в масовому виробництві завдяки тому, що ця система 48-вольта, в той час як більшість гібридів – 400-вольт.

Необычный способ борьбы с парковкой на местах для инвалидов

загрузка...
Еще одна новость

Вниманию водителей: на мосту Патона в Киеве могут убрать реверс

14.10.2015 г. в 21:56, «AvtoVod»

Улучшить транспортную ситуацию в Киеве можно, если объединить левобережную и правобережную трамвайные сети, вернув пути на мост Патона вместо реверсивной полосы, считает инженер Департамента архитектуры и градостроительства КГГА Виктор Петрук. «Единственной перспективой трамвая является отказ от функции транспорта, подвозить пассажиров, в пользу…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Захватывающее видео: всемогущий автомобиль покорил горные высоты

14.10.2015 г. в 21:56, joinfo.ua

Предлагаем посмотреть нашим зрителям настоящую авто-магию. Автомобиль сумел выехать на пик горы. В сети появился короткий ролик о том, как автомобиль, практически без разгона, умудряется проехать вверх по горе, и в результате добраться до ее вершины. Видео захватывает дух, так как кажется, что вот-вот и он слетит вниз.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть