В Украіні введуть мито на "ворожі" автомобілі

15.10.2015 г. в 19:39, automotoclub

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила ввести додаткові мита на російські авто. В комісії вирішили, що від російського імпорту все ж необхідно захищатися додатковим митом у розмірі 10-17%.

Нагадаємо, розгляд з приводу необхідності введення додаткових мит тривав рік і півтора місяці. Він був розпочатий після скарги українських автовиробників (асоціації «Укравтопром»). Там вказували, що російській уряд надавав власному автопрому різноманітні преференції в рамках державних програм «Автомобільна промисловість» і «Розвиток промисловості та підвищення її конкурентоспроможності».

В результаті, в Україну російські машини поставлялися за заниженими цінами, і місцевий автопром виявився в невигідному становищі.

На українському ринку російський автопром представлений марками ВАЗ, ГАЗ, УАЗ та іншими. У разі прийняття мит можна очікувати повного витіснення цих марок з ринку.

На український ринок поставляються і інші моделі російської збірки: VW Polo Sedan, Hyundai Accent, Kia Rio, деякі моделі Peugeot, Nissan. Їх імпортерам доведеться лише налагодити постачання з іншої країни, щоб уникнути додаткового мита.

загрузка...
Еще одна новость

На заметку украинцам — необычный способ борьбы с ямами на дороге (Видео)

15.10.2015 г. в 19:39, autodriving

Телевизионщики из Панамы «научили» местные дорожные ямы отправлять чиновникам сообщения в соцсетях. Бороться с ямами на дорогах можно по-разному: можно бесконечно увеличивать финансирование дорожного строительства, не особо заботясь о том, куда идут средства, а можно для начала выяснить, в каких именно местах существуют проблемы. Именно второй…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Легендарные герои фильма «Назад в будущее» снялись в рекламе Toyota (ВИДЕО)

15.10.2015 г. в 19:39, eizvestia

Легендарные герои снялись в рекламном ролике водородного автомобиля. Пока компания выпустила два тизера к полноценному пятиминутному ролику, который выйдет 21 октября, — в тот день, когда герои картины по сюжету прибывают в будущее. В этот же день Toyota планирует начать продажи модели. Реклама состоит из роликов с актерами Майклом Джей Фоксом…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть