ДАІ зробило попередження українським водіям

19.10.2015 г. в 08:44, o-doroge

Адже практично всі водії, за невеликим винятком, схильні до ефекту перемикання уваги з керування автомобілем на розмову.

У понеділок, 19 жовтня, о 10:00 інспектори ДАІ спільно з представниками проекту ЄС «Підтримка впровадження Транспортної стратегії України» будуть проводити інформаційну акцію в м. Ужгород (навпроти готеля «Ужгород»), яка спрямована на звернення уваги громадськості до проблем використання мобільних телефонів (як водіями так й пішоходами), повідомили в УДАІ УМВС України в Закарпатській області.

Згідно з Правилами дорожнього руху, водіям категорично забороняється користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання).

Відповідальність за порушення заборони користуватися засобами зв’язку, тримаючи їх у руці, визначається статтею 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а відтак карається штрафом від 425 до 510 гривень. Якщо при цьому виникне аварійна ситуація, штраф може збільшитися до 850 гривень, а порушника можуть позбавити права керування транспортними засобами на термін від 6 до 12 місяців.

Водночас закон не забороняє користуватися пристроями hands free, оскільки водій має можливість керувати транспортним засобом, використовуючи обидві руки (провідні та Bluetooth-гарнітури, навушники тощо).

загрузка...
Еще одна новость

Машины новой серии «бондианы» обошлись в 37 миллионов долларов

19.10.2015 г. в 08:44, InfoCar

Создатели нового фильма о Джеймсе Бонде, который называется Spectre, потратили на участвовавшие в съемках автомобили 37 миллионов долларов. Общий бюджет картины составил 270 миллионов долларов. Специально для фильма компания Aston Martin разработала уникальный суперкар DB10. Британцы построили десять таких автомобилей. В ходе съемок семь из них…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Производитель легендарных американских такси возродится в новом амплуа

19.10.2015 г. в 08:44, Meta

Американская компания Checker Motor Cars вернётся на автомобильный рынок после 35-летнего забвения. Основанный в 1922 году производитель автомобилей для такси планирует выпустить несколько новых моделей в классическом стиле. Первой новой моделью Checker Motor Cars станет шестидверный лимузин для корпоративных автопарков, а также отелей. Новинка…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть