Чому справне авто не хоче заводитися з першими заморозками

20.10.2015 г. в 09:17, autopalace

Насправді, однозначної відповіді на це питання не існує. Навіть у самому узагальненому вигляді, ключових причин може бути дві, – або нічому горіти, або нічому підпалити.

Коли “нічому горіти”.

Під ситуацією “нічому горіти” ми маємо на увазі некоректне надходження палива або повітря в камеру згоряння. Зауважимо, що слово “некоректне” має на увазі, і коли палива занадто мало (або ж немає зовсім), і коли палива занадто багато (у цій ситуації воно гасить іскру, замість того, щоб запалати), і навіть коли палива достатньо, але присутні проблеми з забором повітря (адже двигун внутрішнього згоряння працює не на чистому паливі, а на повітряно-паливної суміші).

Ось лише деякі причини ситуації, коли “нічому горіти”:

Паливо поганої якості.

Брудні паливні інжектори (форсунки).

Забитий паливний фільтр тонкого очищення.

Забитий паливний фільтр грубого очищення (сітка на бензонасосі).

Забитий повітряний фільтр.

Замерзла бруд у дросельної заслінки.

Замерзла бруд в клапані холостого ходу (у цій ситуації машина може навіть заводитися, але тут же буде глухнути).

Низька компресія в циліндрах двигуна (в цьому випадку співвідношення між повітрям і паливом змінюється, до того ж змінюється наповнення камери згоряння горючою сумішшю).

І так далі…

Симптоми у всіх цих пунктів будуть приблизно однакові, – стартер крутить, але при цьому двигун не “схоплює” і машина не заводиться.

Коли “нічим підпалити”.

У цьому випадку, ми будемо говорити про обставини, які заважають запустити двигун, навіть якщо з формуванням повітряно-паливної суміші все відмінно. Отже, “нічим підпалити”, це коли:

Проблеми зі свічками запалювання. Симптоми – добре крутить, але не заводиться. Вивінченние свічки брудні, покриті нальотом, пахнуть бензином, мокрі і так далі.

Проблема з високовольтними дротами (Приміром, пробій високовольтного проводу. Тобто ситуація, коли іскра виникає не в искровом зазорі свічки, а десь у високовольтному проводі).

Проблема з котушкою (котушками) запалювання.

Поганий (старий) акумулятор. У будь-якого акумулятора щільність електроліту в морози підвищується, а пусковий струм падає. Тому виходячи на вулицю в -30 градусів морозу, не варто дивуватися, якщо ваш акумулятор, менявшийся востаннє десь років 7 тому, навіть не в силах створити іскру в свічках запалювання, не кажучи вже про прокрутити двигун стартером.

І так далі…

загрузка...
Еще одна новость

Разработчик электрического мотоцикла заявил о банкротстве компании из-за Apple

20.10.2015 г. в 09:17, vc.ru

Глава компании Mission Motors (занималась разработкой электрического мотоцикла) Дерек Кауфман заявил, что его организация обанкротилась из-за перехода сотрудников в Apple. Корпорация, по словам Кауфмана, агрессивно переманивает сотрудников, сообщает Reuters. Кауфман сказал, что компания могла бы продолжить деятельность, если бы ее не покинули ключевые работники. По словам бывшего руководителя Mission Motors, Apple начала усиленно приглядываться к его сотрудникам прошлой осенью. &&& В Mission работала отличная команда инженеров, особенно тех, кто занимается разработкой электрических средств передвижения. В Apple знали об этом — они получили то, что хотели. Представители Apple отказались комментировать заявление бывшего главы Mission Motors. По…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Такого ты не видел! Nissan 350Z с передком Maserati и кормой Porsche

20.10.2015 г. в 09:17, topgir

На самом деле Nissan 350Z очень интересный спорткар для тотального тюнинга. Так, из 350Z можно сделать Феррари или подобие Lamborghini. В данном же случае речь идет о переделанном Ниссане, дизайн которого как минимум «взрывает» мозг. Уверены, даже авто-гурманы, увидев такую машину на улице, не сразу поймут, какой моделью была в прошлой жизни. Да и, смотря от ракурса, можно вообще не понять, что это. А ведь получился очень даже достойный автомобиль!

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть