Чому справне авто не хоче заводитися з першими заморозками

20.10.2015 г. в 09:17, autopalace

Насправді, однозначної відповіді на це питання не існує. Навіть у самому узагальненому вигляді, ключових причин може бути дві, – або нічому горіти, або нічому підпалити.

Коли “нічому горіти”.

Під ситуацією “нічому горіти” ми маємо на увазі некоректне надходження палива або повітря в камеру згоряння. Зауважимо, що слово “некоректне” має на увазі, і коли палива занадто мало (або ж немає зовсім), і коли палива занадто багато (у цій ситуації воно гасить іскру, замість того, щоб запалати), і навіть коли палива достатньо, але присутні проблеми з забором повітря (адже двигун внутрішнього згоряння працює не на чистому паливі, а на повітряно-паливної суміші).

Ось лише деякі причини ситуації, коли “нічому горіти”:

Паливо поганої якості.

Брудні паливні інжектори (форсунки).

Забитий паливний фільтр тонкого очищення.

Забитий паливний фільтр грубого очищення (сітка на бензонасосі).

Забитий повітряний фільтр.

Замерзла бруд у дросельної заслінки.

Замерзла бруд в клапані холостого ходу (у цій ситуації машина може навіть заводитися, але тут же буде глухнути).

Низька компресія в циліндрах двигуна (в цьому випадку співвідношення між повітрям і паливом змінюється, до того ж змінюється наповнення камери згоряння горючою сумішшю).

І так далі…

Симптоми у всіх цих пунктів будуть приблизно однакові, – стартер крутить, але при цьому двигун не “схоплює” і машина не заводиться.

Коли “нічим підпалити”.

У цьому випадку, ми будемо говорити про обставини, які заважають запустити двигун, навіть якщо з формуванням повітряно-паливної суміші все відмінно. Отже, “нічим підпалити”, це коли:

Проблеми зі свічками запалювання. Симптоми – добре крутить, але не заводиться. Вивінченние свічки брудні, покриті нальотом, пахнуть бензином, мокрі і так далі.

Проблема з високовольтними дротами (Приміром, пробій високовольтного проводу. Тобто ситуація, коли іскра виникає не в искровом зазорі свічки, а десь у високовольтному проводі).

Проблема з котушкою (котушками) запалювання.

Поганий (старий) акумулятор. У будь-якого акумулятора щільність електроліту в морози підвищується, а пусковий струм падає. Тому виходячи на вулицю в -30 градусів морозу, не варто дивуватися, якщо ваш акумулятор, менявшийся востаннє десь років 7 тому, навіть не в силах створити іскру в свічках запалювання, не кажучи вже про прокрутити двигун стартером.

І так далі…

загрузка...
Еще одна новость

Разработчик электрического мотоцикла заявил о банкротстве компании из-за Apple

20.10.2015 г. в 09:17, vc.ru

Глава компании Mission Motors (занималась разработкой электрического мотоцикла) Дерек Кауфман заявил, что его организация обанкротилась из-за перехода сотрудников в Apple. Корпорация, по словам Кауфмана, агрессивно переманивает сотрудников, сообщает Reuters. Кауфман сказал, что компания могла бы продолжить деятельность, если бы ее не покинули ключевые…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Такого ты не видел! Nissan 350Z с передком Maserati и кормой Porsche

20.10.2015 г. в 09:17, topgir

На самом деле Nissan 350Z очень интересный спорткар для тотального тюнинга. Так, из 350Z можно сделать Феррари или подобие Lamborghini. В данном же случае речь идет о переделанном Ниссане, дизайн которого как минимум «взрывает» мозг. Уверены, даже авто-гурманы, увидев такую машину на улице, не сразу поймут, какой моделью была в прошлой жизни. Да…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть