Пекельне шосе у Світловодську (відео)

23.10.2015 г. в 19:07, 2plus2

На розбитій як після війни об’їзній дорозі навколо Світловодська найсміливіщі водії витискають максимум двадцять кілометрів за годину і це якщо мають нагальну потребу.

Про це говориться у сюжеті програми “ДжеДАІ”.

На Кіровоградщині та Дніпропетровщині цей напрямок єдиний, яким можна дістатися з правого берега Дніпра на лівий.

загрузка...
Еще одна новость

Рада може пом’якшити покарання за порушення ПДР

23.10.2015 г. в 19:07, facebook

За ДТП з жертвами пропонують саджати до трьох років. У Верховній Раді зареєстровано законопроект про пом’якшення відповідальності за порушення ПДР, які призвели до травм або загибелі людей. Автор документа вважає, що нинішні терміни обмеження волі за такі правопорушення несправедливі, передає dtp.kiev.ua. У законопроекті №3347 передбачено внесення змін до ст. 286 Кримінального кодексу України. Зокрема, за порушення ПДР, в яких водій завдав потерпілому травми середньої тяжкості, запропоновано обмежувати свободу максимум на один рік, а не на три, як зараз. За аналогічні ситуації з тяжкими тілесними ушкодженнями або смертю людини, передбачено позбавлення волі винуватця ДТП максимум на 5 років, а не на 10 років. Автор проекту закону — нардеп Валентин Дідик, написав у пояснювальній записці, що зараз відповідальність з…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Женщина передвинула неправильно припаркованный автомобиль (Видео)

23.10.2015 г. в 19:07, avtoblog

Жителям больших городов часто приходится сталкиваться с ситуацией, когда машину совершенно негде припарковать. Зачастую виноваты в этом недобросовестные руководители коммунальных предприятий. Но встречаются случаи явного хамства по отношению к другим участникам дорожного движения. Бороться с этим всегда сложно. На видеоролике запечатлен шокирующий курьез: женщина-полицейский собственноручно сдвигает с места неправильно припаркованный автомобиль. Видно, конечно, что видео постановочное, но идея прекрасна — добро должно быть с кулаками.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть