Про міфи. Як не стати жертвою автомобільної реклами

25.10.2015 г. в 07:52, blitz

Беззастережна віра недобросовісній рекламі призводить до катастрофічних наслідків на дорозі. Цього разу – три міфи, які здатні скоротити віку не лише автівці.

Липка біда

Напевно, чули про гуму-липучку? Відкриємо величезний секрет – ніякої липучки не існує. Жодна шина взимку не прилипає до льоду, снігу або замерзлого асфальту, утворюючи в «плямі» контакту літо й безпечний коефіцієнт зчеплення ,пише Репортер.

«Липучка» – це таке ж маркетингове заклинання, як і «Сік 100 %» на пакеті з компотом. Уміло застосоване слово само домальовує у свідомості стабільну поведінку на дорозі, курсову стійкість та інші технічні подробиці в термінах, суть яких – у повній керованості авто, чого насправді нема.

Будь-яка, навіть шипована гума вимагає навичок, звикання, обережності. І ніколи, за жодних умов вона не зможе взимку втримати автівку так само ефективно, як літня шина на теплому й сухому асфальті.

Повний привід – гарантія

Так само немає схеми повного приводу, яка перетворює автомобіль у гарантований всюдихід з фундаментальною стійкістю в будь-якому повороті, на будь-якій дорозі, при будь-якій швидкості!

Як і зимова гума, повний привід 4 х 4 – лише зручний інструмент, і якщо не вміти ним користуватися, то він як мінімум не принесе користі, а як максимум – посилить біду. Багато хто вважає, що найкраща підготовка до зими – це повнопривідна машина на зимовій гумі. Мовляв, тоді можна продовжувати ганяти в літньому стилі, а техніка й технології все зроблять самі. Ну, хіба ж вони придумані не для цього?

Ні, не для цього. Вони придумані для тих, хто знає та вміє. Повний привід нічого не підкорює, не дарує якоїсь там страшенної впевненості й не завжди досягає мети, як стверджують у рекламі, – він допомагає лише умілій «прокладці між кермом і сидінням», тобто водієві, від якого те все і залежить.

Не заблокуй мозок – ABS

І знову сум – не існує антиблокувальної системи гальм, яка зменшує гальмівний шлях. Мало того – ABS його збільшує!Влітку на сухій дорозі це не так помітно, а взимку ABS зупиняє машину метри на три далі, ніж зазвичай, а на великій швидкості – на всі 15 метрів, тобто може бути вже в купі чужого заліза і серед розкиданих тіл…

Завдання системи – запобігти блокуванню коліс, щоб машина не пішла юзом і залишилася керованою навіть в разі екстреного гальмування. Водій, який добре слухав інструктора і старанно вчився, а не купив права за хабар, у подібній ситуації отримує шанс об’їхати перешкоду, нікого не вбити й не загинути самому. А решта довірливо помиляється у виборі швидкості, потім панічно тисне на гальма й перед зіткненням ще встигає здивуватися результату….

Реклама – двигун торгівлі, але не завжди чесний радник водію.

загрузка...
Еще одна новость

Почему в Украине вдруг выросли продажи новых иномарок

25.10.2015 г. в 07:52, DSnews

{1-} Отечественный авторынок в сентябре удивил дважды - общим приростом продаж и увеличением популярности элитных марок авто. Но рекорд, скорее всего, окажется временным. Автодилеры в сентябре получили неожиданный сюрприз: продажи новых автомобилей в Украине, которые до этого только падали, вдруг начали увеличиваться. По данным исследовательской…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новая полиция начала радикально бороться с автохамами (видео)

25.10.2015 г. в 07:52, nikmedia

Автохамы стали настоящей головной болью для киевского Подола, где нерадивые водители, бросающие свои повозки прямо на рельсах, буквально ежедневно блокируют проезд трамваев. Очередной эпизод произошел накануне на Дмитриевской, где отличился водитель Ford. Вскоре перед машиной остановились несколько вагонов трамвая. Одна из пассажирок, женщина…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть