Шипи на зимовій гумі: так чи ні?

25.10.2015 г. в 08:41, autopalace

Повна технічна назва шипів – шипи протиковзання. Тобто вони поліпшують якості шин на снігу і льоду. Якщо ви щодня виїжджаєте кудись на своїй машині, кращою буде саме шипована гума.

Представляємо вашій увазі три відомі фірми шипованої шини.

Отже, перша – зимова гума hankook. Завдяки жорстким блокам хвилеподібних прорізів дана марка підходить для вантажівок, кросоверів та позашляховиків. За допомогою оптимізованого комп’ютерного моделювання розташування шипів автомобіль краще веде себе як на льоду, так і на снігу. Спеціальне розміщення шипованих виростів забезпечує мінімальний рівень шуму. Посадкова позиція кожного шипа являє собою сендвіч, який складається з особливих гумових сумішей.

Друга фірма – зимові шини yokohama. Кожен етап розробки гуми даної фірми завершуються випробуваннями на заводському полігоні. Це дозволяє домогтися чудових технічних характеристик і споживчих властивостей шини. Гума yokohama зможе витримати найскладніші зимові дорожні умови завдяки текстурі малюнка і шипам. Наполовину променеві канавки на поверхні протектора дають можливість надійно видаляти залишки води і талого снігу з-під коліс вашого автомобіля. Це позбавляє від появи ефекту аквапланування.

Зимова гума goodyear – третя популярна фірма шипованого автомобільної взуття. Завдяки рівномірному розташуванню шипів значно зменшується рівень шуму в автомобілі, і підвищується показник зносостійкості покришки. Покращене зчеплення автомобільної гуми з льодом гарантує високий рівень безпеки на крижаній дорозі. За допомогою шипованих шини goodyear поліпшується контроль автомобіля на дорожній поверхні при будь-яких умовах взимку. З використанням даного товару на льоду і на засніженій дорозі скорочується гальмівний шлях. Таким чином, з шиною goodyear, яка характеризується значним списком інноваційних властивостей, ви будете їздити з комфортом і безпекою.

Шипи: переваги та недоліки

Яким би не був ідеальним товар, він все одно має сильні і слабкі сторони. До переваг зимової шипованої гуми відносять: поліпшується зчеплення по талому снігу і льоду, що гарантують безпечне управління на цих поверхнях; поліпшується динамічне управління по торованому снігу і льоду, тобто більш впевнено можна розігнатися і гальмівна дистанція буде менше. Підвищена ймовірність прохідності по засніженому бездоріжжю.

Слабкі сторони зимових шипованих шин представлені таким чином: збільшується ризик занесення на сухому і мокрому асфальті, так як погіршується зчеплення; збільшується гальмівний шлях на сухому асфальті через шипи; збільшується ризик «заритися» у сніговому заметі при неправильно розрахованих діях водія.

загрузка...
Еще одна новость

Из Белоруси не выпускают украинские автомобили с лишним топливом

25.10.2015 г. в 08:41, avtoblog

Транспортные средства украинских перевозчиков не выпускают из Беларуси. Причиной стала установка дополнительных бензобаков. В соответствии с действующим соглашением между Республикой Беларусь и Украиной, украинские автомобили могут беспрепятственно пересекать границы государств только в том, случае, если перевозимый объем топлива соответствует характеристикам…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Про міфи. Як не стати жертвою автомобільної реклами

25.10.2015 г. в 08:41, blitz

Беззастережна віра недобросовісній рекламі призводить до катастрофічних наслідків на дорозі. Цього разу – три міфи, які здатні скоротити віку не лише автівці. -- Липка біда Напевно, чули про гуму-липучку? Відкриємо величезний секрет – ніякої липучки не існує. Жодна шина взимку не прилипає до льоду, снігу або замерзлого асфальту, утворюючи в «плямі»…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть