ІЖ-14 – міг би конкурувати з “Нивою”, але не пішов у серію

27.10.2015 г. в 17:59, Автотема

ІЖ-14 (1972) – прототип повнопривідного малолітражного автомобіля, створеного в 1972-му році групою конструкторів, очолюваної А. С. Кондрашкина в рамках завдання по створенню автомобіля підвищеної прохідності для жителів села.

Прототип був оснащений несучим кузовом, роздавальною коробкою оригінальної конструкції з одним загальним важелем, підвіска була уніфікована з такою у моделі «Москвич-412», проте велася розробка торсіонної підвіски для задніх коліс і типу «Макферсон» для передніх. Заради зменшення висоти рухомого відсіку силова установка оснащувалася модифікованим впускним колектром і горизонтальним карбюратором «Солекс».

На жаль через недостаки фінансування, низькою уніфікацією з автомобілями що вже випускалися прототип не вдалося довести до готового до демонстрації стану, а шансів опинитися у виробництві майже не було. У порівняльному випробуванні з створеною практично паралельно вазовскою «Нивою» автомобіль програв, а всі напрацювання інженерів виявилися непотрібні: завод продовжив випускати «Москвичі».

загрузка...
Еще одна новость

Французы ждут падения российского авторынка на 35%

27.10.2015 г. в 17:59, Прайм

Группа PSA Peugeot Citroen опубликовала отчет о финансовых результатах своей деятельности за 3-й квартал 2015 года, в котором поделилась своими прогнозами динамики продаж на основных мировых рынках. По мнению французов, по итогам 2015 года продажи на российском рынке новых автомобилей снизятся на 35 процентов. Также сокращение рынка на 15 процентов…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Что делать, когда нет троса (Видео)

27.10.2015 г. в 17:59,

Машина не заводится? Троса нет? Не проблема если у вас фантазия и верный друг.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть