В автомобілів Nissan виявили проблеми

28.10.2015 г. в 09:46, automotoclub

Представники концерну Nissan повідомили про можливий початок великої кампанії з відкликання автомобілів. Фахівці концерну підозрюють, що бензобаки седанів Altima і Maxima містять дефект, який може в підсумку спровокувати витік палива. Так що в підсумку автогігант може відкликати до 59 тисяч машин, виготовлених в період з 2013 по 2015 роки. І до того ж, під підозрою знаходяться седани седани Teana.

Представники концерну вже передали дані краш-тестів співробітникам Північноамериканської адміністрації з безпеки дорожнього руху. В ході проведення цих тестів з'ясувалося, що витік палива все ж може виникнути. Причиною служить недостатньо щільне з'єднання бензонасоса і бака. А цей витік в свою чергу може спричинити пожежу.

За словами журналістів, покупці поки не зверталися до співробітників Nissan зі скаргами на цей дефект. Також не було зафіксовано пожеж, викликаних даним дефектом. Але в підсумку все одно було вирішено провести сервісну кампанію, в ході якої дилери безкоштовно відремонтують всі дефектні автомобілі.

загрузка...
Еще одна новость

Пограничники начали останавливать автовладельцев с фальшивыми страховками

28.10.2015 г. в 09:46, capital

В течение месяца — с 10 сентября по 10 октября — на пограничном переходе в Черниговской области пограничники заворачивали всех автомобилистов с фальшивыми или просроченными полисами «Зеленой карты». Людям приходилось покупать страховки заново — в сервисной зоне перехода. За месяц пограничники зафиксировали 54 попытки пересечь границу с недействительными…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Газ для автомобилей подорожал на 25%

28.10.2015 г. в 09:46, Сегодня

За литр LPG-топлива теперь придется уплатить более 10 грн. Эксперты считают, что газ дорожает из-за повышения цен в Европе и срыва поставок из России. В Украине все больше дорожает газ для заправки автомобилей (LPG). С начала октября он вырос в цене более чем на 25% — с 7,9—8 до 10—10,2 грн/л. "Газ дорожает из-за повышения цен в Европе и срыва…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть