Volkswagen оголосив про мільярдні збитки через скандал з двигуном

29.10.2015 г. в 10:07, espreso

Концерн Volkswagen вперше за останні десятиліття оголосив про мільярдні збитки за підсумками третього кварталу 2015

Це сталося через скандал з маніпуляцією показниками вихлопних газів автомобілів з дизельними двигунами.

Загальний збиток концерну за третій квартал 2015 року становив 3,5 мільярда євро. У чистому вигляді збитки склали 1,67 мільярда євро. Рік тому у концерну за цей квартал був прибуток у розмірі 3,3 мільярда євро.

Volkswagen працює зараз над усуненням як наслідків, так і можливостей для подібних маніпуляцій, жертвами яких по всьому світу стали покупці 11 мільйонів автомобілів. Концерн змушений відкликати автомобілі для ремонту і корекції програмування, а їх власникам виплачує відповідні компенсації.

Експерти Євросоюзу паралельно працюють над новими правилами контролю за вихлопами автомобілів, що також ускладнило б маніпуляції.

На усунення порушень концерн зарезервував 6,5 мільярда євро. Крім того, у США йому загрожує штраф у розмірі до 18 мільярдів доларів, що більше річного прибутку концерну. Не виключена і ймовірність кримінального переслідування і численні судові позови ошуканих американців, які купили дизельні моделі через їх розрекламовану екологічність. Ще один наслідок скандалу – втрата іміджу автомобілів Volkswagen, а за інерцією й інших німецьких марок.

загрузка...
Еще одна новость

Дочекавшись морозів, Кабмін дав "Укравтодору" 700 мільйонів на ремонт доріг

29.10.2015 г. в 10:07, expres

Кабінет Міністрів перерозподілив 700 млн гривень бюджетних призначень для державного агентства автомобільних доріг “Укравтодор” на розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування. Про це йдеться у розпорядженні уряду №1100-р від 21 жовтня. Зокрема, вирішено скоротити обсяг видатків споживання за програмою “Виконання…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Порошенко ответил на петицию по гарантиям на дороги

29.10.2015 г. в 10:07, autotheme

Президент Украины Петр Порошенко поддержал электронную петицию о необходимости ввести обязательное предоставление гарантий за состояние дороги от тех, кто берет деньги за их ремонт. Об этом говорится на сайте главы государства. «Поддерживаю необходимость усиления контроля за качеством выполненных дорожных работ», — говорится в ответе президента. Порошенко…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть