Названі 3-8 річні найнадійніші автомобілі в світі

29.10.2015 г. в 21:16, autotheme

Для складання рейтингу були проаналізовані 50000 автомобілів у віці від 3 до 8 років, застрахованих у Warranty Direct. При цьому експерти враховували вік тієї чи іншої моделі машини, середній пробіг, вартість ремонту і число поломок.

Як виявилося, найнадійнішими під час дослідження показали себе автомобілі японських брендів. Приміром, з 10 переможців рейтингу 7 позицій припадало на автомобілі японських марок. АвтомобіліHonda, Suzuki і Toyota були визнані найнадійнішими і зайняли перше, друге і третє місця відповідно.

Цікаво, що аутсайдерами рейтингу стали автомобілі преміальних марок – Bentley і Porsche. Однак якщо говорити про конкретні моделі з урахуванням вартості ремонту, то найнадійнішими були визнані Honda Jazz і Mitsubishi Lancer, а найменш надійною і дорогий – Audi RS6.

загрузка...
Еще одна новость

Переваги та недоліки ГБО

29.10.2015 г. в 21:16, expres

Неодноразово підвищення цін на бензин змушує деяких водіїв говорити про перехід автомобіля на газ. Інші знаходять у газобалонного обладнання (ГБО) мінуси. Насправді ГБО має свої плюси і мінуси, пише auto.ria.com При експлуатації з великими денними пробігами по 100-300 км вартість окупається протягом лічених місяців і далі починається вже чистий…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автомобіль Бетмена помітили в Черкасах

29.10.2015 г. в 21:16, f1analytic

Соціальні мережі підірвало фото особливого автомобіля, який нещодавно бачили місцеві жителі у Черкасах. Черкащани прозвали це диво техніки Бетмобілем і тепер чекають на появу власника авто. Джокер теж, імовірно, десь за рогом ховається.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть