"Зелені картки" для виїзду за кордон подорожчають через кілька днів

30.10.2015 г. в 08:50, expres

Вартість страхових полісів "Зелена картка", які є обов'язковими для виїжджаючих за кордон на автотранспорті, з 3 листопада збільшиться в середньому на 6,1%.

Про це повідомила прес-служба Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Згідно з повідомленням, страховий поліс на 15 днів для виїзду на легковому автомобілі в країни Європи подорожчає на 36 гривень – до 619 гривень, поліс для виїзду в Росію, Білорусь і Молдову – на 26 гривні, до 451 гривень. Вартість річного поліса в Європу виросте на 312 гривень – до 5 419 гривень, у Росію, Білорусь і Молдову – на 124 гривні, до 2 166 гривень.

Процедура перерахунку (коригування) страхових платежів відбувається у зв'язку з коливанням обмінного курсу євро більш ніж на 5% порівняно з застосовуваним курсом.

загрузка...
Еще одна новость

Kia из элегантного купе сделало страшного месителя грязи

30.10.2015 г. в 08:50, obozrevatel

Всемирно известное тюнинг-шоу SEMA в Лас-Вегасе в начале ноября станет местом показа автомобиля Kia Forte Koup, переделанного в брутальный внедорожник. Машина подверглась существенной переделке. Дорожный просвет Koup повышен на 15 см, шины заменены на "зубастые" 28-дюймовые "гряземесители", колесные арки расширены. Вместо бампера машине приделали трубчатый отбойник. Все этого придало машине странноватый вид, смахивающий на американский бит-фут. Крыша сделана прозрачной, половина интерьера выброшена. Зато денег не пожалели на гоночные "ковши" Sparco и каркас безопасности, как для настоящих ралли-рейдовых монстров. Показ автомобиля публике запланирован на 4 ноября.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Названі 3-8 річні найнадійніші автомобілі в світі

30.10.2015 г. в 08:50, autotheme

Для складання рейтингу були проаналізовані 50000 автомобілів у віці від 3 до 8 років, застрахованих у Warranty Direct. При цьому експерти враховували вік тієї чи іншої моделі машини, середній пробіг, вартість ремонту і число поломок. Як виявилося, найнадійнішими під час дослідження показали себе автомобілі японських брендів. Приміром, з 10 переможців рейтингу 7 позицій припадало на автомобілі японських марок. АвтомобіліHonda, Suzuki і Toyota були визнані найнадійнішими і зайняли перше, друге і третє місця відповідно. Цікаво, що аутсайдерами рейтингу стали автомобілі преміальних марок – Bentley і Porsche. Однак якщо говорити про конкретні моделі з урахуванням вартості ремонту, то найнадійнішими були визнані Honda Jazz…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть