В Україні змінюють ПДР для водіїв

30.10.2015 г. в 10:15, businessua

Цього тижня відбулося третє засідання наглядового комітету проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України в посиленні стандартів безпеки комерційного дорожнього транспорту».

Проект покликаний підвищити безпеку комерційних перевезень автомобільним транспортом в Україні у відповідності з технічними вимогами ЄС та найкращими міжнародними практиками для зменшення кількості ДТП і пов’язаних з ними смертельних випадків.

Досягти поставленої мети Мінінфраструктури допомагають європейські партнери проекту, зокрема Генеральний інспекторат дорожнього транспорту (GITD, Польща), Федеральний офіс вантажних перевезень (BAG, Німеччина), Федеральний інститут досліджень автомагістралей (BASt, Німеччина) і Державний інспекторат дорожнього транспорту у складі Міністерства транспорту і комунікацій (SRTI, Литва).

В рамка проекту українські експерти тісно співпрацюють з європейськими колегами в чотирьох основних сферах:

— Розвиток системи управління безпекою автомобільного транспорту в Україні.

— Підтвердження професійної компетентності менеджерів та керівників автомобільних підприємств і водіїв.

— Сертифікація транспортних засобів та їх запчастин.

— Технічне розслідування ДТП.

З метою моніторингу успішності проекту, щоквартально відбувається засідання наглядового комітету. У його склад входять представники керівництва Мінінфраструктури, інституцій-партнерів проекту, Представництва ЄС в Україні та Адміністративного офісу програми Twinning, яка функціонує при Нацгосслужбе України.

Першим практичним результатом проекту стала реєстрація Мінекономрозвитку України Державного стандарту «Системи управління безпекою дорожнього руху (БДР).Вимоги та постанови по застосуванню», яке є ідентичним міжнародному стандарту ISO 39001. Впровадження стандарту дозволить організаціям, які взаємодіють з системами дорожнього руху, зменшити смертність та травматизм за рахунок реалізації відповідної політики та розробки плану дій, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

загрузка...
Еще одна новость

Новшества ноября: как будут штрафовать водителей и где установят видеокамеры

30.10.2015 г. в 10:15, segodnya

В Украине будет разрешена фото- и видеофиксация нарушений ПДД, появятся эвакуаторы за нарушение правил парковки и другие изменения. В последний месяц осени украинцев ждут новшества: вернут эвакуаторы, начнут действовать баллы для водителей, на дорогах появятся видеокамеры, а за нарушения можно будет расплатиться баллами. "Ударят" прежде всего…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Киевских водителей предупредили о сильном тумане

30.10.2015 г. в 10:15, kermo

В условиях осенних перепадов температуры в ближайшие дни в утреннее и ночное время на дорогах Киевской области возможен туман. Об этом предупреждает пресс-служба Госавтоинспекции Киевской области. "Госавтоинспекция Киевской области напоминает всем водителям: если туман настолько сильный, что вы теряете из виду авто, которое едет впереди, обязательно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть