Які машини популярні у автовикрадачів

31.10.2015 г. в 09:18, segodnya

Власникам іномарок варто бути обережнішими: за даними МВС, автомобільні злодії стали все частіше викрадати Toyota, Mercedes і Lexus.

"Ці авто зараз популярні, і збути їх простіше - відразу під замовлення. А ВАЗи як і раніше добре йдуть на запчастини", - пояснили тенденції в столичній ДАІ.

Ми довідалася, де, як і які машини найчастіше викрадають в Україні.

Як розповіли в МВС, за перші вісім місяців 2015-го зловмисники вкрали вже 7208 авто. Це трохи менше, ніж у минулому (тоді було 7 467 авто). Також помінялися області-лідери.

"Частина східних регіонів зараз окупована, і доступу туди для збору статданих ми не маємо. Ну а Київ цього року вирвався в лідери за викраденнями через велику кількість переселенців: люди, у яких викрали машини на Сході, подають заяву вже тут", - пояснила спікер ДАІ Інна Котула.

Що ж стосується схем угону, то, за її словами, вони залишаються незмінними: від банального биття вікон (у дешевих авто) до новомодних сканерів сигналізації (для дорожчих): "Тут все залежить від того, скільки люди цим займаються і наскільки вони технічно оснащені".

загрузка...
Еще одна новость

Правозащитники предвидят вал судебных исков в связи с грядущей эвакуацией автомобилей

31.10.2015 г. в 09:18, «AvtoVod»

С 7 ноября во всех городах Украины полиция будет вызывать эвакуаторы, чтобы забирать неправильно припаркованные авто. Забирать машины полиция будет также за вождение в нетрезвом виде, за стоянку и остановку в местах под запрещающим знаком или на остановке. Юристы уверяют: забирать авто таким образом — это нарушение конституционных прав. «Правовых…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В 2016 году Volkswagen представит гибридный Golf нового поколения

31.10.2015 г. в 09:18, autospynews.net

От автомобилей немецких производителей всегда ожидают чего-то сверхъестественного, сверх качественного и сверх нового. И эти ожидания всегда оправдывают результат. Ведь не зря же немецкие авто завоевывают первенство во всем мире. Как раз заявку на лидерство делает автомобильный бренд Volkswagen, анонсируя появление в следующем году обновленного Golf,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть