Уряд заборонив перевезення автодорогами вантажів вагою понад 40 тонн

02.11.2015 г. в 19:42, unn

Уряд заборонив перевезення автомобільними дорогами подільних вантажів вагою понад 40 тонн. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

Так, вже опублікована Постанова Кабінету Міністрів України № 869 від 21 жовтня 2015 року про заборону руху для транспортних засобів фактичною масою понад 40 тонн, або більше 11 тонн на вісь (для контейнеровозів — понад 46 т) на автомобільних дорогах загального користування при перевезенні подільних вантажів.

Постановою також вводиться обмеження на рух автомобільними дорогами загального користування місцевого значення для вантажівок фактичною масою понад 24 тонни (або більше 7 тонн на вісь).

Найближчим часом Укравтодор та Служби автомобільних доріг в усіх областях України оприлюднять інформацію про нові обмеження на офіційних сайтах відомств та встановлять відповідні дорожні знаки.

“Із 2016 року на дорогах запрацює нова транспортна інспекція УкратрансБезпека, яка буде використовувати сучасні засоби відеофіксації та контролю ваги „на ходу“ і таким чином забезпечить чітке дотримання вагових норм, та збереже наші дороги від руйнування”, — сказав директор департаменту стратегічного розвитку автомобільних доріг та автотранспорту Роман Хміль.

Додамо, що за розрахунками експертів рух транспортних засобів вагою понад 40 тонн призводить до зменшення міжремонтних термінів автомобільних доріг із 12 — 18 років до 6 — 10 років. Окрім цього, відбувається скорочення строків служби мостових споруд з розрахункових 100 років до 30-40 років.

загрузка...
Еще одна новость

Продавці бензину в Україні «мовчки змовилися», - АМКУ

02.11.2015 г. в 19:42, redtram

В АМКУ вважають, що в Україні між великими мережевими АЗС діє «мовчазний змова». Про це заявив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв в інтерв’ю газеті «Дзеркало Тижня». За словами Терентьєва, справжнього змови між продавцями палива немає. Однак кожен чітко стежить за діями конкурента, розуміючи, що знижувати ціну ніякого резону…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ученые разработали электрическую трассу для подзарядки авто

02.11.2015 г. в 19:42, avtoblog

Американские ученые придумали новый способ поддержания стабильного уровня заряда аккумуляторов электромобилей. Благодаря инновационной разработке у водителей электрокаров не будет надобности тратить время на подзарядку, а источником энергии станет дорога. Как бы удивительно это не звучало, но появление такой решение было весьма ожидаемым, ведь системы…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть