Ход автомобильной эволюции (инфографика)

02.11.2015 г. в 22:41, avtoblog

Первый прообраз автомобиля, который вполне мог выполнять функцию транспортировки людей, был создан еще в 1768 году. Его колеса приводились в движение благодаря паровому двигателю, а в 1885 году на дорогах появились первые автомобили с бензиновыми моторами.

С тех пор машины получили очень много нового оснащения, которое делает современный автомобиль таким удобным и эффективным транспортным средством. Каждое новое изобретение — веха в истории автомобилестроения, поэтому всякому интересующемуся автомобилисту будет интересна хронология развития автоиндустрии, представленная на этой картинке.

загрузка...
Еще одна новость

Почему при выезде на главную водитель может не заметить пешехода? (видео)

02.11.2015 г. в 22:41, avtopoligon

Почему при выезде на главную водитель может не заметить пешехода? Речь, конечно же, идет о пешеходе, который движется в данном случае справа-налево (по ходу движения авто), в то время как все внимание водителя при выезде на главную приковано к проспекту Победы... Данное видео было снято в г. Киев, на площади Героев Бреста (м. Святошин).

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Що ми не знали про кольори світлофора?

02.11.2015 г. в 22:41, zakarpattya

Нам здається само собою зрозумілим, що зелений колір дозволяє, а червоний - забороняє. Але чи є в цьому раціональне зерно? Адже журавлина і брусниця не представляють небезпеки, і в той же час є безліч отруйних рослин і тварин зеленого кольору. Втім, відповідь треба шукати не у підручниках біології, а фізики. Як відомо, світло - це хвилі, а біля хвиль є такий показник, як довжина. Біле світло являє собою суміш хвиль різної довжини, чорного світла не буває взагалі, а от іншим "чистим" кольорам відповідають певні діапазони довжини хвиль. Якщо ми подивимося на залежність кольору від довжини хвилі, то побачимо, що для світлофора обрані кольори з найдовшими хвилями: у червоного це 650-750 нм, у жовтого - 560-590, у зеленого - 500-550.…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Уряд заборонив перевезення автодорогами вантажів вагою понад 40 тонн

02.11.2015 г. в 22:41, unn

Уряд заборонив перевезення автомобільними дорогами подільних вантажів вагою понад 40 тонн. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ. Так, вже опублікована Постанова Кабінету Міністрів України № 869 від 21 жовтня 2015 року про заборону руху для транспортних засобів фактичною масою понад 40 тонн, або більше 11 тонн на вісь (для контейнеровозів — понад 46 т) на автомобільних дорогах загального користування при перевезенні подільних вантажів. Постановою також вводиться обмеження на рух автомобільними дорогами загального користування місцевого значення для вантажівок фактичною масою понад 24 тонни (або більше 7 тонн на вісь). Найближчим часом Укравтодор та Служби автомобільних доріг в усіх областях України оприлюднять інформацію про нові обмеження на офіційних сайтах відомств та встановлять відповідні дорожні…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть