Автоексперт про заборону в'їзду на дороги місцевого значення важким фурам

03.11.2015 г. в 10:15, newsradio

Експерт у сфері транспорту Олександр Кава зазначив, що з боку Міністерства інфраструктури України заборона великоваговим фурам в'їжджати на автомобільні дороги місцевого значення — «як завжди, не до кінця продуманий крок».

Великоваговим фурам тепер заборонено в'їжджати на автомобільні дороги місцевого значення. Йдеться про транспорт вагою більше 24 тон.

Таким рішенням Кабмін намагається врятувати від руйнування автодороги країни. Глава департаменту автотранспорту Міністерства інфраструктури України Роман Хміль в ефірі радіостанції Голос Столиці зазначив, що дороги місцевого значення розраховані на певне навантаження. Але під час експлуатації про це всі забувають. При цьому, за його словами, шкода дорозі завдається істотна.

Експерт у сфері транспорту Олександр Кава зазначив, що з боку Міністерства інфраструктури України — це «як завжди, не до кінця продуманий крок».

«Це трохи врятує наші дороги, але це вб'є частину нашої економіки. З боку Мінінфраструктури ми, як завжди, бачимо не до кінця продуманий крок. Адже водій не завжди може бачити, по дорозі якого значення їде. Наприклад, навіть не всі порти України мають виходи до доріг державного значення, деякі мають виходи тільки до доріг місцевого значення. Ця норма залишиться на папері. Якщо контроль буде налагоджений, то частину вантажу буде перекладено на залізничні перевезення», — сказав експерт в ефірі радіостанції Голос Столиці.

Служби автомобільних доріг у всіх областях найближчим часом повинні оприлюднити інформацію про нові обмеження на офіційних сайтах і встановити відповідні дорожні знаки.

загрузка...
Еще одна новость

Водитель самосвала устроил невероятное ДТП в Канаде (видео)

03.11.2015 г. в 10:15, cfts

24 октября в Канаде водитель самосвала выехал на перекресток с поднятым кузовом, зацепил линию электропередач и перевернулся.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Назван лучший британский автомобиль всех времён (ВИДЕО)

03.11.2015 г. в 10:15, ultramir

Шecть мecяцeв кpяду cпeциaлиcты aвтopитeтнoгo жуpнaлa Classic & Sports Car oпpeдeляли лучший бpитaнcкий aвтoмoбиль. В aнкeтиpoвaнии пpиняли учacтиe тыcячи читaтeлeй co вceгo миpa и бoлee coтни cпeциaлиcтoв oтpacли. В дecятку финaлиcтoв вoшли тaкиe гpaнды, кaк Range Rover Classic, Mini Cooper S, McLaren F1, Bentley Speed Six, Lotus Seven, Jaguar XKSS,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть