Пивоварський пояснив, яким буде новий техогляд

05.11.2015 г. в 09:25, Економічна правда

Міністерство інфраструктури не планує повертати техогляд автомобілів у тому вигляді, у якому він був раніше.

Про це в інтерв’ю "Економічній правді" розповів міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Буде розподілений вантажний рух, пасажирський нелегковий рух і пасажирський легковий. Щодо перших двох у ЄС значно жорсткіші безпекові правила щодо зчеплення", - сказав він.

"Техогляд, якщо технічних засіб новий, вийшов від виробника, то він п'ять років їздить, а вже через п'ять років необхідні регулярні перевірки", - заявив Пивоварський.

За словами міністра, перевірки можна буде пройти на СТО, станція нестиме відповідальність.

"Заїхав на СТО, зробив перевірку і поїхав далі. Не треба ДАІ, МРЕО. Якщо на дорозі зупинили і перевірили, буде право вибіркової перевірки, то водію видадуть довідку і він спокійно кілька місяців їздить", - зазначив глава Мінінфраструктури.

"Якщо перевірили, то вже більше ніхто перевіряти не буде - така собі індульгенція на кілька місяців. Це не значить, що інспекція перевірятиме кожні три місяці. Можуть раз в рік перевірити, можуть взагалі не зупинити", - повідомив він.

Міністр також зазначив, що якщо транспортний засіб старший за п'ять років, запроваджується обов'язкове регулярне техобслуговування.

"Але знову ж на СТО. Перевізник може сам обрати станцію. Наче і повертається техогляд, але це не МРЕО. Легковий транспорт так само проходить регулярний техогляд на СТО", - підсумував Пивоварський.

загрузка...
Еще одна новость

Росія вимагає від кримчан змінити українські номерні знаки автотранспорту на російські до 1 квітня 2016 року

05.11.2015 г. в 09:25, 112

Власники транспортних засобів з числа громадян, що проживають на території Республіки Крим та міста Севастополя, а також зареєстровані юридичні особи, зобов'язані до 1 квітня 2016 року замінити видані ним згідно з законодавством України документи та державні реєстраційні знаки на транспортні засоби. Про це йдеться в тексті постанови "Про внесення…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Переселенец нашел свою «отжатую» боевиками машину на авторынке

05.11.2015 г. в 09:25, Канал 24

Краденые авто из зоны АТО часто оказываются на мирной территории. Одному из переселенцев повезло найти в Киеве свою «отжатую» аж в Донецке машину. По его словам, автомобиль был угнан в Донецке боевиками. После переезда в Киев, заявление в милицию он не подавал, так как был уверен, что машина находится на оккупированной территории. А недавно он узнал…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть