Здійснюємо обгін автомобіля правильно

06.11.2015 г. в 10:24, autopalace

Кожен автомобіліст хоч раз в своєму житті здійснював поїздки на довгі дистанції. Тому добре знає, як важливо вміти здійснювати обгін на трасі. Бо ж прекрасно розуміє, що на вузьких дорогах обгін – це велика небезпека.

Неправильний обгін може вартувати людині життя. Тому в даній статті ми поговоримо на дуже актуальну тему серед автомобілістів, незнання якої може призвести до летальних наслідків.

Уявимо ситуацію. Побачивши спереду автомобіль, який повільно їде, водій вирішив здійснити обгін. Що він повинен зробити у першу чергу? В першу чергу водій повинен переконатися у відсутності зустрічних автомобілів і будь-яких перешкод. По-друге, водій повинен розуміти, що для обгону йому буде достатньо того простору, який він залишився. По-третє, потрібно переконатися в тому, що ніякий транспортний засіб, що рухається позаду вас, не має наміру вас обганяти.

Також варто враховувати повну видимість дороги і правильне розташування вашого автомобіля при здійсненні обгону. Давайте розглянемо основні правила здійснення обгону:

1. Коли збираєтесь здійснювати обгін, змістіться на 1 – 1.5 м. ліворуч, щоб добре оглянути зустрічну смугу на наявність перешкод.

2. Обов’язково перед здійсненням обгону не забудьте включити знак повороту, який буде повідомляти інших учасників дорожнього руху про те, що ви маєте намір здійснити обгін.

3. Старайтеся набирати розгін на своїй смузі, щоб зменшити час перебування на зустрічній смузі до мінімуму..

4. Вибирайте таку передачу на якій автомобіль буде швидко розганятись і водночас, щоб залишалась можливість відмовитись від обгону.

При здійсненні обгону будьте дуже уважними і рішучим.

Дуже актуальним способом обгону є поїздка за транспортним засобом, який вас обганяє. Такий спосіб варто використовувати, якщо у вас є досвід водіння і достатні навички управління автомобілем. Такий прийом не рекомендуємо початківцям, оскільки це вміння вимагає добре орієнтуватися на незнайомій дорозі і хороших навичок керування автомобілем.

загрузка...
Еще одна новость

Откровения таксиста: шесть самых «нехороших» клиентов

06.11.2015 г. в 10:24, j1aidcn

Работа у таксистов — не из легких, пишет Tarbija24. Каждый день приходится сталкитваться с разными людьми. Иногда клиенты бывают людьми с тяжелым характером. Проработавший 12 лет в Бостоне таксист Эмир Айед рассказал Business Insider о своем богатом опыте общения с клиентами. 1. Клиенты, которые относятся к таксисты как к лакею. Если клиент пытается…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

5 порад для безпечного водіння в туман

06.11.2015 г. в 10:24, fakty

Наша погода нестабільна - холод чергується з потеплінням, морозна ніч змінюється теплим ранком, і ось уже дорога губиться в густому "молоці". Підступність туману в тому, що він може наздогнати автомобіліста несподівано або, рівномірно покриваючи дорогу протягом багатьох кілометрів, настільки ж несподівано змінити свою щільність, скоротивши видимість…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть