Асоціація з ЄС позбавляє український автопром перспектив

06.11.2015 г. в 15:13, nv.ua

Існуюча угода про Асоціацію з ЄС позбавляє українську автомобільну галузь перспектив для розвитку, про це заявляють не тільки представники автопрому, але і ті, хто здавалося б повинні аплодувати безмитноій торгівлі із Євросоюзом, - автодилери.

"Ми підписали угоду про асоціацію з ЄС у вкрай невигідному для України вигляді. Потрібно переграти умови, тоді будуть приходити інвестори", - вважає генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів Олег Назаренко.

За його словами внутрішній ринок країни дуже малий для того, щоб інвестори були зацікавлені у тому, щоб вкладати кошти у створення нових автомобільних підприємств. Інвестиції можуть прийти тільки в тому випадку, якщо ми будемо експортувати.

При цьому для експорту в нинішній ситуації у нас залишається тільки Росія і СНД, які з політичних причин не можуть розглядатися як вигідні ринки. А в ЄС, навіть незважаючи на скасування ввізного мита експортувати автомобілі з України неможливо. "Існують нетрифные методи регулювання. Технічні регламенти там такі, що виконати їх для вітчизняних підприємств практично неможливо",- говорить Олег Боярин, голова наглядової ради Єврокару (український виробник автомобілів Skoda).

Ну і нарешті скасування мита для ЄС буде грати на руку імпортерам старих застарілих автомобілів. "У ЄС утримувати транспортні засоби, що не відповідають екологічним стандартам невигідно. Податок може досягати до 3 тисяч євро на рік", - говорить Назаренко. Тому значна їх частина може з'явитися в Україні, що посилить і без того катастрофічну ситуацію як для автодилерів, так і автовиробників. Слід зазначити, що ввезення транспортних засобів старше 5 років в Україну планується заборонити.

За перше півріччя цього року в країні було продано всього 17,6 тис нових автомобілів. Для порівняння за аналогічний період минулого року - 106,9 тис. Виробництво впало більш ніж у вісім разів - до 3,1 тис.

Угода про Асоціацію між Україною та ЄС вступає в силу з 1 січня 2016 року.

Також у програмі йдеться про те, яку оцінку діям уряду Арсенія Яценюка дає екс-прем'єр-міністр Болгарії Іван Костов. Він як і український прем'єр називає себе "політичним камікадзе", бо втратив популярність заради проведення реформ.

загрузка...
Еще одна новость

Tesla Motors никак не может стать прибыльной

06.11.2015 г. в 15:13, UBR

Скорректированный убыток компании составил $75 млн, или 58 центов на акцию, в то время как аналитики прогнозировали 60 центов на бумагу. Выручка в рассматриваемом периоде возросла на 33% г/г и достигла $1,24 млрд, что совпало с ожиданиями рынка, тогда как чистый убыток расширился с $74,7 млн годом ранее до $229,9 млн. Негативное влияние на чистый доход оказали колебания курсов валют: норвежской, канадской и китайской. В совокупности на курсовой разнице Tesla потеряла в III квартале $15 млн. Недельный простой основного завода во Фримонте не помешал Tesla выпустить 13 091 электромобиль моделей Model S и Model X. Объем заказов вырос по сравнению с прошлым годом на 50%, по итогам текущего года компания рассчитывает поставить клиентам от 50 тыс. до 52 тыс. машин. Новый кроссов…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ДАІ почало "штрафувати" у доларах

06.11.2015 г. в 15:13, automotoclub

Cпівробітник Державної автомобільної інспекції Хмeльницькoго взяв хабар з водія в доларах, а пізніше "зізнався" у цьому у кабінеті начальника обласного ДАІ. Відповідну відеозапис опублікував співробітник Національної патрульної поліції Олексій Савкін в Twitter. Зловмисник заперечував свою провину, але зізнався, що коли йому показали запис відеореєстратора, на якій зафіксований факт отримання хабара.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Здійснюємо обгін автомобіля правильно

06.11.2015 г. в 15:13, autopalace

Кожен автомобіліст хоч раз в своєму житті здійснював поїздки на довгі дистанції. Тому добре знає, як важливо вміти здійснювати обгін на трасі. Бо ж прекрасно розуміє, що на вузьких дорогах обгін – це велика небезпека. Неправильний обгін може вартувати людині життя. Тому в даній статті ми поговоримо на дуже актуальну тему серед автомобілістів, незнання якої може призвести до летальних наслідків. Уявимо ситуацію. Побачивши спереду автомобіль, який повільно їде, водій вирішив здійснити обгін. Що він повинен зробити у першу чергу? В першу чергу водій повинен переконатися у відсутності зустрічних автомобілів і будь-яких перешкод. По-друге, водій повинен розуміти, що для обгону йому буде достатньо того простору, який він залишився. По-третє, потрібно переконатися в тому, що ніякий транспортний засіб, що рухається позаду вас, не має намі…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть