Від завтра штрафи поліцейським можна буде платити на місці порушення

06.11.2015 г. в 23:20, vgolos

З 7 листопада водії-порушники зможуть сплачувати штрафи, що їх виписали патрульні поліцейські, безпосередньо на місці правопорушення.

Про це розповів начальник адміністративної практики Управління патрульної служби Львова Тарас Гук під час брифінгу сьогодні.

Гук зазначив, що всі екіпажі буде обладнано відповідними платіжними терміналами і порушники зможуть платити штрафи поліцейським.

«Є багато випадків, коли люди згодні з правопорушеннями, але повинні витрачати дуже багато часу, щоб знайти банк, реквізити тощо. Нова постанова поліції міститиме дані із реквізитами, які будуть у формі відривної квитанції, тож порушник зможе зручно та швидко сплатити штраф», – сказав начальник адміністративної практики Управління патрульної служби.

Він додав, що буде також введено так звані електронні постанови, які патрульні виписуватимуть не ручкою на папері, а формуватимуть їх в електронному варіанті на планшеті й видруковуватимуть на міні-принтері.

загрузка...
Еще одна новость

Завтра ГАИ исчезнет

06.11.2015 г. в 23:20, avtoblog

Напоминаем, что завтра, 7 ноября, Государственная автомобильная инспекция будет полностью ликвидирована из структуры правоохранительных органов Украины. Ее функции теперь, на законных основаниях, будет выполнять новая дорожная полиция. Однако последнее утверждение уже не раз подвергалось критике со стороны известных украинских юристов и общественных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Від завтра протоколи на водіїв-порушників оформлюватимуть за спрощеною схемою

06.11.2015 г. в 23:20, vgolos

7 листопада набудуть чинності зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, тож від завтра процедура оформлення водіїв, які порушили Правила дорожнього руху, відбуватиметься за спрощеною системою. Про це розповів начальник адміністративної практики Управління патрульної служби Львова Тарас Гук під час брифінгу сьогодні. Тарас Гук…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть