У США помер творець легендарного Бетмобіля

08.11.2015 г. в 18:44, artnews

У США у власному будинку в Енсіно, штат Каліфорнія, на 89-му році життя помер відомий голлівудський автомобільний дизайнер і творець легендарного Бетмобіля Джордж Барріс.

Про смерть дизайнера повідомив його син Бретт Барріс на своїй сторінці в Facebook. За його словами, батько помер мирно уві сні. «З жалем пишу, що мій батько, легендарний король кастомайзингу Джордж Барріс, перейшов в гараж побільше — на небо», - написав Бретт Барріс.

Джордж Барріс народився в 1925 році в Чикаго. Світову популярність він отримав після свого переїзду в Лос-Анджелес після закінчення Другої світової війни, де заснував власну компанію Barris Kustom Industries.

Його співпраця з Голлівудом почалася з фільмів Альфреда Хічкока. Але найбільшу популярність йому принесло створення Бетмобіля для телесеріалу про Бетмена 1960-х років.

За основу Бетмобіля був узятий за основу концепт-кар Lincoln Futura, створений компанією Ford Motor в 1955 році. Барріс вирішив, що замість створення автомобіля для Бетмена з нуля, він просто перетворює машину Lincoln Futura, додавши деякі деталі. Робота над Бетмобілем велася три тижні, вартість робіт склала 30 тисяч доларів. Через вік автомобіля на зйомках виникали різні труднощі, тому до середини сезону частину його деталей були замінені.

Права на дизайн машини належать Баррісу. У 2013 році Бетмобіль був проданий з аукціону за 4,2 мільйона доларів.

загрузка...
Еще одна новость

Сама себя наказала: блондинку на встречке «загнали» в конец очереди (видео)

08.11.2015 г. в 18:44, «AvtoVod»

В Youtube появился очередной ролик, снятый на видеорегистратор водителем, которому явно надоели те, кому "надо быстрее всех". Автор видео решил проучить блондинку, которая решила наплевать на всех, и объехать пробку по полосе встречного движения.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Каждый третий россиянин ездит на Жигулях

08.11.2015 г. в 18:44, Ладаонлайн

По данным аналитического агентства Автостат, на Жигули приходится 33,9% 41-миллионнного автопарка России. Всего в стране зарегистрировано 13,8 млн Лад. В январе-октябре 4 из 10 самых популярных автомобилей в России оказались с приметной ладьей на логотипе: лидер сегмента автомобилей ценой до 600 тыс. руб. Гранта, Калина, Ларгус и вездеход 4х4.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть