Як пригнати автомобіль з Німеччини?

09.11.2015 г. в 12:54, avtosovet

Істина, яка говорить, що краще всього купувати підтриманий автомобіль у Німеччині, не вимагає доказів.

Це пов’язано з тим, що саме в Німеччині представлений багатий вибір автомобілів, що мають пробіг, але при цьому їх експлуатація відбувалася з урахуванням хороших доріг і якісного палива. Тому автомобілі з Німеччини з пробігом користуються постійним попитом, пише avtosovet.com.ua.

Як здійснити доставку автомобіля з Німеччини?

Варіантів відповіді може бути два – це здійснити цю роботу власними силами або звернутися до послуг посередника. При цьому треба мати на увазі, що якщо ви вирішили самостійно пригнати машину, то вам необхідно досконально вивчити весь процес цієї роботи. У разі, коли вибір зроблений, і ви однозначно вирішили зробити все самотужки, то вам необхідно підготуватися. З чого слід почати?

Фінанси

В першу чергу, слід визначитися з сумою грошей, яку ви збираєтеся витратити на автомобіль. Підказкою тут може виступити інтернет. Також треба врахувати витрати по перегону автомобіля, які будуть включати в себе такі складові, як квиток на автобус, харчування, пересування по країні, готель, шенгенська віза, страховка, транзитні номери і т. д. Крім цього, треба мати на увазі, що кращим варіантом буде, якщо ви переведете гроші в дорожні чеки.

Де купувати?

Перший спосіб передбачає звернення в автосалони. Використовуючи цей спосіб можна уникнути обману, але при цьому ваші витрати можуть зрости на 20%. Хоча треба відзначити, що існує можливість повернення ПДВ при перетині кордону. Це умова кілька зрівнює ціни ринку і салону.

Другий спосіб ґрунтується на автобазарах, які пропонують найширший вибір автомобілів. Крім цього, базар дає можливість торгуватися, і тому ви можете істотно знизити початкову ціну. Популярністю користуються такі базари, як Autokin (Кельн), Мюнхенські ряди (Мюнхен) і т. д.

Нарешті, третій спосіб передбачає пошук в інтернеті. Найбільш популярним ресурсом є mobile.de, який має російський інтерфейс.

Оформлення

Купуючи автомобіль в Німеччині необхідно враховувати наступний список документів:

договір купівлі-продажу;

документ, що підтверджує проходження техогляду;

техпаспорт, який необхідно отримати у продавця;

документ про перевірку на вихлопні гази;

поліс, який дасть можливість отримати експортні номери.

Додому

Коли покупка оформлена, то залишається визначити, яким способом здійснити перегін автомобіля з Німеччини. У даному випадку можливі два способи, які є найбільш популярними. Перший передбачає послуги автопоїзда, але при цьому виникнуть додаткові витрати. Другий спосіб – це самостійний перегін через територію Польщі. Перший спосіб виглядає більш безпечним, а другий – більш дешевим. Тому вибирати вам.

загрузка...
Еще одна новость

Киевляне жалуются, что эвакуаторы не увозят авто с улиц города

09.11.2015 г. в 12:54, segodnya

-- В МВД поясняют: наказать всех нарушителей нет возможности Киевляне жалуются, что, несмотря на заработавший закон о полиции, эвакуаторы в городе так и не появились, а столичные патрульные бездействуют и часто не применяют никаких мер по отношению к нарушителям правил парковки. Напомним, согласно Закону о "Национальной полиции", который вступил…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Полиция уже в законе: Как вести себя с полицейскими и сотрудниками ГАИ?

09.11.2015 г. в 12:54, ultramir

Зaкoн o Пoлиции вcтупaeт в cилу: Кaк вoдитeлю вecти ceбя c «нoвыми» пoлицeйcкими и «cтapыми» paбoтникaми ГАИ, кoтopыe будут paбoтaть пapaллeльнo? 7 нoябpя 2015 гoдa Зaкoн «О Нaциoнaльнoй Пoлиции» нaбиpaeт пoлную юpидичecкую cилу. С этoй дaты тepмин «милиция» фaктичecки ухoдит в пpoшлoe, a нa cмeну пpихoдит нoвaя пoлиция. Тeм нe мeнee, peфopмa МВД…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть