Представили новий БТР-амфібію «Чорна вдова»

09.11.2015 г. в 15:25, autotheme

У Бангкоку інститут оборонних технологій Таїланду представив бойову машину Black Widow Spider, або «Павук чорна вдова».

Новий БТР являє собою восьмиколісний повнопривідний бронетранспортер, здатний пересуватися як по суші, так і по воді.

Якщо вірити розробникам, то швидкість руху БТР по шосе досягає 100 кілометрів на годину, а форсувати водойми «Чорна вдова» може за допомогою двох гребних гвинтів, розташованих у її кормовій частині і розганяють машину до 8 кілометрів на годину. Бронювання машини дозволяє витримувати влучення з кулемета калібру 14,5 міліметра.

Таїландський БТР оснащується дистанційно керованим бойовим модулем з 30-мм гарматою і спареним кулеметом калібру 7,62 міліметра. Відповідно до заявлених попередніх характеристик, Black Widow Spider має бойову масу 25 тонн, довжину корпусу – близько семи метрів і місткість 12 чоловік (включаючи екіпаж). Машина має незалежну підвіску всіх коліс і систему централізованого контролю тиску в шинах.

Для підвищення розвідувальних можливостей та ефективності стрільби в новий БТР установлений комбінований приціл цілодобової дії навідника з стабілізованою полем зору.

На внутрішніх поверхнях корпусу змонтована протиосколочний захист. Машина оснащена вдосконаленою системою пожежогасіння.

Крім того, незважаючи на велику загальну масу, БТР-82А став набагато різноманітнішою, для цього на ньому встановлений спеціально розроблений потужний дизельний двигун на 300 кінських сил, нові елементи трансмісії і підвіски.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине возобновился импорт дорогих бронированных Mercedes

09.11.2015 г. в 15:25, capital

За первые девять месяцев 2015 года в Украину было ввезено шесть бронированных автомобилей Mercedes-Benz, тогда как в прошлом году году в связи с событиями в стране импорт роскошных броневиков прекратился. Как передает Капитал, об этом «Нашим грошам» сообщил источник в Государственной фискальной службе. По его информацци, в этом году ввозились исключительно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найдорожчий номерний знак в світі

09.11.2015 г. в 15:25, avtoblog

$ 100 000 за номерний знак – саме таку суму виклав невідомий колекціонер за автомобільний номер лімузина, що належав Джону Кеннеді. Номерний знак пішов з молотка на аукціоні в Далласі. Величезна вартість лота обумовлена тим, що мова йде не про звичайний номерний знак. Знак GG-300 був встановлений на лімузині, в якому в 1963 році застрелили президента…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть