Представили новий БТР-амфібію «Чорна вдова»

09.11.2015 г. в 15:25, autotheme

У Бангкоку інститут оборонних технологій Таїланду представив бойову машину Black Widow Spider, або «Павук чорна вдова».

Новий БТР являє собою восьмиколісний повнопривідний бронетранспортер, здатний пересуватися як по суші, так і по воді.

Якщо вірити розробникам, то швидкість руху БТР по шосе досягає 100 кілометрів на годину, а форсувати водойми «Чорна вдова» може за допомогою двох гребних гвинтів, розташованих у її кормовій частині і розганяють машину до 8 кілометрів на годину. Бронювання машини дозволяє витримувати влучення з кулемета калібру 14,5 міліметра.

Таїландський БТР оснащується дистанційно керованим бойовим модулем з 30-мм гарматою і спареним кулеметом калібру 7,62 міліметра. Відповідно до заявлених попередніх характеристик, Black Widow Spider має бойову масу 25 тонн, довжину корпусу – близько семи метрів і місткість 12 чоловік (включаючи екіпаж). Машина має незалежну підвіску всіх коліс і систему централізованого контролю тиску в шинах.

Для підвищення розвідувальних можливостей та ефективності стрільби в новий БТР установлений комбінований приціл цілодобової дії навідника з стабілізованою полем зору.

На внутрішніх поверхнях корпусу змонтована протиосколочний захист. Машина оснащена вдосконаленою системою пожежогасіння.

Крім того, незважаючи на велику загальну масу, БТР-82А став набагато різноманітнішою, для цього на ньому встановлений спеціально розроблений потужний дизельний двигун на 300 кінських сил, нові елементи трансмісії і підвіски.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине возобновился импорт дорогих бронированных Mercedes

09.11.2015 г. в 15:25, capital

За первые девять месяцев 2015 года в Украину было ввезено шесть бронированных автомобилей Mercedes-Benz, тогда как в прошлом году году в связи с событиями в стране импорт роскошных броневиков прекратился. Как передает Капитал, об этом «Нашим грошам» сообщил источник в Государственной фискальной службе. По его информацци, в этом году ввозились исключительно новые броневики, а самой популярной моделью является Mercedes-Benz S600 Limousine lang, которые декларировались на таможне по цене от $380 тыс. до $410 тыс. в долларовом эквиваленте. Самым дешевым был новый броневик 2013 года выпуска модели G500, который на таможне оценили в $201 тыс. Отметим, этот показатель импорта бронированных авто примерно соответствует данным 2013 года, когда за девять месяцев был…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найдорожчий номерний знак в світі

09.11.2015 г. в 15:25, avtoblog

$ 100 000 за номерний знак – саме таку суму виклав невідомий колекціонер за автомобільний номер лімузина, що належав Джону Кеннеді. Номерний знак пішов з молотка на аукціоні в Далласі. Величезна вартість лота обумовлена тим, що мова йде не про звичайний номерний знак. Знак GG-300 був встановлений на лімузині, в якому в 1963 році застрелили президента Кеннеді. На аукціон історичний номерний знак виставила дочка власника компанії, яка ремонтувала лімузин після обстрілу.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Як пригнати автомобіль з Німеччини?

09.11.2015 г. в 15:25, avtosovet

Істина, яка говорить, що краще всього купувати підтриманий автомобіль у Німеччині, не вимагає доказів. Це пов’язано з тим, що саме в Німеччині представлений багатий вибір автомобілів, що мають пробіг, але при цьому їх експлуатація відбувалася з урахуванням хороших доріг і якісного палива. Тому автомобілі з Німеччини з пробігом користуються постійним попитом, пише avtosovet.com.ua. -- Як здійснити доставку автомобіля з Німеччини? Варіантів відповіді може бути два – це здійснити цю роботу власними силами або звернутися до послуг посередника. При цьому треба мати на увазі, що якщо ви вирішили самостійно пригнати машину, то вам необхідно досконально вивчити весь процес цієї роботи. У разі, коли вибір зроблений, і ви однозначно вирішили зробити все самотужки, то вам необхідно підготуватися. З чого…

Прочитать новость
Loading...

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть