В поліції показали, як будуть працювати мобільні термінали з оплати штрафів (відео)

10.11.2015 г. в 13:31, «AvtoVod»

Патрульних забезпечили мобільними банківськими терміналами для оплати штрафів. Вже з'явилися перші 40 терміналів для сплати штрафу в Києві, на Бориспільскій і Житомирській трасах.

З їх допомогою громадяни при бажанні матимуть змогу розрахуватися за адміністративне правопорушення на місці його скоєння. У майбутньому сплата штрафу на місці дасть змогу зменшити його наполовину.

На відео старший інспектор патрульної поліції Києва лейтенант поліції Олександр Віт розповів, як діє мобільний термінал та яким чином здійснюється оплата штрафу – оперативно та прозоро. Таким чином, зловживання з боку правоохоронців стають неможливими.

Поліція закликає водіїв дотримуватись правил дорожнього руху, тоді і штрафів в будь-якому вигляді платити не доведеться.

загрузка...
Еще одна новость

У депутатов появился шанс прекратить войну на дорогах

10.11.2015 г. в 13:31, Автоцентр

11 ноября в Верховной Раде будет рассматриваться Постановление № 3385 от 30.10.2015 «О проведении парламентских слушаний на тему: «Состояние и перспективы обеспечения в Украине безопасности дорожного движения» (23 декабря 2015)» от нардепа Ярослава Дубневича, главы транспортного комитета украинского парламента. Необходимость такого слушания вызвана…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Volkswagen предложил по тысяче долларов владельцам попавших в скандал машин

10.11.2015 г. в 13:31, InfoCar.ua

Концерн Volkswagen объявил о компенсации владельцам автомобилей с дефектным программным обеспечением, позволяющим обходить проверку уровня выброса вредных веществ, пишет Bloomberg. В качестве жеста доброй воли корпорация предлагает им 1000 долларов, половина из которых будет перечислена на банковскую карту для свободного использования. Вторую половину…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть