Різке падіння російського авторинку пояснили стабілізацією рубля

10.11.2015 г. в 17:35, ednist

Продажі легкових автомобілів у Росії в жовтні впали на 38,5% в порівнянні з жовтнем 2014 року.

Таки дані Асоціації європейського бізнесу (АЄБ).

Як вважають в АЄБ, однією з причин цього стала стабілізація курсу рубля.

Після короткого перепочинку в серпні і вересні темп падіння ринку в жовтні знову прискорився. Основна причина розвороту тренда - нинішній стабільний курс рубля, несподіване падіння якого в серпні призвело до збільшення продажів за рахунок майбутніх періодів. Саме покупців, які зробили свій вибір у той час, зараз і не вистачає, - наводяться в повідомленні слова голови Комітету автовиробників АЄБ Йорга Шрайбера.

Крім того, за його словами, негативний вплив на продажі легкових авто надає призупинення програми утилізації автомобілів.

У вересні, за даними АЄБ, падіння авторинку склало 28,6%, у серпні спад сповільнювався до 19,4%. За січень-жовтень 2015 автомобілів в Росії було продано на 33,6% менше, ніж за той же період минулого року.

У АЄБ припускають, що в цілому за 2015 рік продажі автомобілів в Росії впадуть на 36%. За підсумками 2014 авторинок Росії впав на 10%.

загрузка...
Еще одна новость

Бойовики «ДНР» видали вже майже сім тисяч своїх номерних знаків на автомобілі

10.11.2015 г. в 17:35, accents

За п’ять місяців майже сім тисяч автовласників невизнаної «ДНР» отримали номерні знаки зразка невизнаної республіки, а постійні водійські права за той же період видані майже трьом тисячам громадянам, які проживають на підконтрольній їм території. З початку кампанії з реєстрації автотранспорту співробітниками так званого «УДАІ МВС» на території, підконтрольній бойовикам, зареєстровано і перереєстровано 6663 транспортних засоби з видачею номерних знаків так званої «ДНР». А самих посвідчень водія видано 2664. Нагадаємо, що зразки водійських посвідчень і номерних знаків зразка невизнаної «ДНР» були представлені ще 22 травня 2015 року, а їх видача почалася вже з 26 травня.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почти сотня автомобилей киевской полиции находятся в ремонте

10.11.2015 г. в 17:35, ukranews

90 из 235 автомобилей патрульной полиции Киева находятся в ремонте. Об этом говорится в обосновании тендерной процедуры, которую объявила полиция на сайте госзакупок. Согласно документу, на данный момент автопарк автомобилей Toyota Prius в Киеве составляет 235 единиц. Полиция сообщает, что 90 автомобилей подлежат ремонту, в том числе кузовному разного характера. Это обстоятельство привело к тому, что патрульная служба Киева не может использовать практически 40% автомобилей, в связи с чем решила объявить тендер на техническое обслуживание и ремонт машин. Ожидаемая стоимость закупки услуги составляет 7,3 млн гривен.

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Растаможку электромобилей могут отменить через 2 дня

10.11.2015 г. в 17:35, ultramir

В пoвecтку дня Вepхoвнoй Рaды включeн пaкeт зaкoнoпpoeктoв, кoтopыe дoлжны oтмeнить pacтaмoжку элeктpoмoбилeй Зaкoнoпpoeкты, paнee c тpудoм пoддepжaнныe нapдeпaми в пepвoм чтeнии, нaкoнeц-тo «дoждaлиcь» cвoeй oчepeди для paccмoтpeния вo втopoм чтeнии и в цeлoм. В чeтвepг, 12 нoябpя, дoлжнo cocтoятьcя гoлocoвaниe пo cлeдующим дoкумeнтaм. Зaкoнoпpoeкт №1647 пpeдуcмaтpивaeт cнятиe тaмoжeннoй пoшлины c лeгкoвых aвтoмoбилeй, ocнaщeнных элeктpoдвигaтeлeм, a зaкoнoпpoeкт №1912 нaцeлeн нa oтмeну НДС и aкцизнoгo cбopa c них дo нaчaлa 2020 гoдa. -- Чтo этo мoжeт дaть укpaинcким aвтoмoбилиcтaм? Еcли зaкoнoпpoeкты будут пoддepжaны нa гoлocoвaнии вo втopoм чтeнии и в цeлoм, тo пoc…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть