В роботі українських МРЕВ зафіксовані збої

10.11.2015 г. в 21:06, newsbanker

За інформацією ряду Інтернет-видань, через реорганізацію української міліції в поліцію в багатьох містах країни виникли проблеми в роботі МРЕВ, автовласники не можуть отримати свої документи.

В прес-службі МВС пояснили, що у всіх підрозділах міліції проходить реорганізація, співробітники проходять переатестацію. МРЕВ також проходять стадію реформ, щоб у результаті стати центрами обслуговування громадян. Тому автовласникам доведеться чекати завершення даного процесу, проте точні терміни поки не вказуються.

В прес-службі підкреслили, що всі ці процеси є тимчасовими.

загрузка...
Еще одна новость

Производитель спорткаров Panoz отреставрировал уникальную машину

10.11.2015 г. в 21:06, Мотор

Американский производитель споркаров Panoz представил полностью отреставрированное уникальное купе Esperante GTR-1 Le Mans Homologation Special 1997 года выпуска. Премьера машины, построенной в единственном экземпляре, состоялась на моторшоу в Дубае. Двухдверка была выпущена ради омологации одноименного спортпрототипа, принявшего участие в…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водій вивів з тунелю охоплену вогнем вантажівку, щоб уникнути вибуху (відео)

10.11.2015 г. в 21:06, vistkar

На драматичному відео знято, як водій героїчно зміг вивести з тунелю свою вантажівку, кузов якої охопило полум’я. Це дозволило пожежним та поліції подолати вогонь на відкритому безпечному місці. Пожежа знищила практично весь вантаж, але водій залишився неушкодженим.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть