Кого з українських водіїв чекають «знижки» на штрафи

11.11.2015 г. в 22:15, autocentre

На початку листопада в Україні набув чинності цілий ряд нововведень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. У числі інших – 50-відсоткова знижка при сплаті штрафу при швидкій його сплаті.

З 7 листопада 2015 року набув чинності закон Про національну поліцію, разом з якими вводиться новий принцип накладення штрафів за порушення ПДР. Зокрема, для стимулювання швидкої оплати штрафів введена можливість заплатити тільки його половину його. Але ця пільга діє не при кожному порушенні ПДР.

Багато ЗМІ помилково заявляють, що така знижка діє за всіма видами порушень ПДР. І якщо платити штраф за допомогою терміналів, які нещодавно видали поліцейським, то треба сплатити лише половину.

Насправді ж оплата половини штрафів поширюється лише за ті порушення, які були задокументовані за допомогою засобів автофіксації. Відповідну вимогу задекларовано в новій статті адміністративного кодексу України – 300-1. Оскільки реально на сьогоднішній день автофіксація порушень ПДР в Україні не працює – поки водіям, що допустили помилки у виконанні дорожньої грамоти, доведеться платити повний розмір штрафу.

загрузка...
Еще одна новость

Проект безопасных мотокурток и рюкзаков со светом от Lumenus

11.11.2015 г. в 22:15, infocar

На краудфандинговом сервисе Kickstarter идет сбор средств на реализацию проекта безопасных велокурток и рюкзаков от Lumenus. Девиз компании – «Сконструировано, чтобы спасать жизни». Основная идея – в том, что в куртки (или рюкзаки, если пилот одевает рюкзак) встроена световая сигнализация, которая благодаря хитрой технологии включает мигающие…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як ужгородські комунальники в дощ ремонтували дороги (Відео)

11.11.2015 г. в 22:15, prozahid

Напередодні другого туру виборів в Ужгороді дороги та тротуари активно ремонтують. Працівники комунальних служб виконують роботу навіть у несприятливу дощану погоду. Як відбувався ремонт — на відео порталу "Ужінформ".

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть