Автомобілі, надруковані на 3D-принтері, невдовзі запустять у продаж

13.11.2015 г. в 09:59, dr

Компанія Local Motors представила передсерійний екземпляр LM3D Swim, але вже до весни наступного року автомобіль пройде омологацію.

Торік на тюнінг-шоу SEMA компанія Local Motors в буквальному сенсі шокувала громадськість, показавши перший у світі автомобіль, роздрукований на 3D-принтері. Цього року хлопці стали на крок ближче до серійного виробництва машини - вона проходить необхідні дорожні тести, процедуру омологації, після чого буде готова до сертифікації.

LM3D Swim був розроблений Кевіном Лоу, членом спільноти Local Motors. На шоу SEMA 2015 глава компанії Джей Роджерс заявив, що розробникам вдалося в найкоротші терміни перейти від креслень до реальної машини. За його словами, це вийшло завдяки технології прямого цифрового виробництва (Direct Digital Manufacturing) - концепції, яка не має аналогів в сучасному автомобілебудуванні.

Молодій автокомпанії допомагають світові лідери індустрії - Siemens, що постачає програмне забезпечення, і SABIC - виробник термопластмаси, з якої виготовлений кузов LM3D Swim.

Поки що в новинці 75% деталей, виготовлених за допомогою 3D-принтера, але в Local Motors говорять про те, що мають намір збільшити цей показник аж до 90%.

Представлений автомобіль всього лише початок - він повинен стати прообразом для цілої серії автомобілів, які будуть створюватися нетрадиційним для автомобільної індустрії методом. У всякому разі, поки що нетрадиційним.

Ціна на новинку становить 53 000 доларів. Перші власники отримають свої автомобілі на початку 2017 року.

З технічних подробиць поки відомо лише те, що LM3D Swim - електрокар. Ймовірно, подробиці з'являться після отримання всіх необхідних документів сертифікації.

загрузка...
Еще одна новость

За таинственной компанией, бросившей вызов Tesla, может стоять Apple

13.11.2015 г. в 09:59, ain

В прошлом году в Калифорнии неизвестные основали компанию Faraday Future, назвав ее в честь английского ученого Майкла Фарадея, создавшего первую модель электродвигателя. Компания планирует производить электрокары, способные превзойти Tesla. За год Faraday Future наняла штат из 400 сотрудников, а лица, стоящие у истоков компании, так и остаются неизвестными. На…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В полиции за деньги будут давать доступ к своей базе данных

13.11.2015 г. в 09:59, autocentre

Такая процедура предусмотрена Проектом правительственного постановления. На сайте ГАИ опубликован проект постановления Кабмина, которым разработан проект предоставления информации с базы данных транспортных средств МВД. Проект разработан МВД в соответствии с Законом Украины «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть