Українські дороги не готові до зими

19.11.2015 г. в 08:46, portal

Українці негативно оцінюють підготовку доріг до зимового періоду. Зокрема, більшість вважає, що дороги в жахливому стані і до зими зовсім не готові.

В «Укравтодорі» наприкінці жовтня відзвітували, що підготовка дорожнього господарства до роботи в зимовий період здійснюється у відповідності до затвердженого плану.

Зазначається, заготовлено необхідні запаси технічної солі та фрикційних матеріалів. Зокрема, обсяг посипкових матеріалів – на рівні 60%, що є нормативним показником ступеню готовності дорожніх підприємств до ускладнення погодних умов.

«На завершальній стадії знаходиться підготовка техніки, що працюватиме на дорогах взимку. Її загальний обсяг становитиме 6,9 тисяч одиниць, в тому числі й та, що сьогодні задіяна на проведенні планового ямкового ремонту. З настанням холодів всі технічні засоби будуть переоблаштовані та спрямовані на розчищення та обробку дорожнього покриття», – відмітив Начальник Управління експлуатаційного утримання доріг і безпеки руху «Укравтодору» Олег Федоренко.

Окрім того, для недопущення переметів снігу виготовлено декілька десятків тисяч снігозатримуючих щитів загальною протяжністю 128 км.

Тож, «Україна Комунальна» поцікавилась у своїх читачів «Чи готові ваші дороги до зими?».

Відповідне опитування проводилось на електронних шпальтах інформагентства в період з 9 по 16 листопада.

За результами, більшість опитаних українців – 49%, вважають, що дороги в жахливому стані;

На думку 23% респондентів, українські шляхи лише частково готові до зимового періоду, але більшість - ні;

17% читачів «У.К.» стверджують, що подекуди провели лише ямковий ремонт;

При цьому 6% опитаних вважають більшість доріг відремонтовано і 5% - взагалі не помітили змін.

загрузка...
Еще одна новость

Пешеходы все чаще переходят через дорогу, не отрываясь от телефона

19.11.2015 г. в 08:46, portaltele

Исследование компании Ford выявило тревожную ситуацию: все больше пешеходов переходят дорогу, уткнувшись в свое мобильное устройство и игнорируя ситуацию вокруг. Автопроизводитель опросил жителей десяти европейских стран. Чаще всего не отрываются от телефона молодые люди от 18 до 24 лет – таких подавляющее большинство, 86%. В этой возрастной группе…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Моторное страховое бюро Украины сообщило о повышении стоимости полисов «Зелёная карта»

19.11.2015 г. в 08:46, grad

Моторное (транспортное) страховое бюро Украины сообщило страховым компаниям о повышении стоимости страховых полисов «Зелёная карта» на 6,1%. Это связано, в первую очередь, с колебанием обменного курса. Как сообщает телевизионная компания ГРАД Начиная с 3 ноября, размеры единых страховых платежей по договорам «Зелёная карта» для 15-тидневного пребывания…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть