Чому російські водії не сплачують штрафи в Лондоні

19.11.2015 г. в 10:25, avtoz

Молодий чоловік, який за дорученням користується в Лондоні машиною підприємця Саркісова, заявив, що не сплатив штрафи майже на 7 тисяч фунтів за… помилки місцевого програми для оплати штрафів.

Нещодавно ми писали, що власник спорткара заборгував Лондону по штрафах 7 тис. фунтів стерлінгів. Поліція, зневірившись розшукати його, кинула клич в Інтернет, а також залишила гнівне послання, де говорилося: «Ми хотіли би звернутися до вас як до гостя Вестмінстера, щоб ви поважали наші правила паркування і дотримувалися їх. Разом з тим ми хочемо переконатися, що мешканців, які живуть і працюють у Вестмінстері, не обтяжує ваша поведінка».

Як з’ясувало видання на автомобілі, який належить російському вугільному магнату Саркісову, у Великобританії їздить його родич, який розповів виданню, що в Лондоні власники машин з іноземними номерами не сплачують штрафів, і це нормально. Але особисто у нього такої мети не було. У його випадку це непорозуміння сталося через особливості місцевого застосування для оплати паркування.

В Англії прийнято друкувати максимум перші п’ять цифр державного реєстраційного номера машини. Але коли паркувальники вводили перші цифри російського номери BMW, він не визначався. З цієї причини не проходила оплата. Він визнає, що його вина тут теж є, йому б слід було розібратися з ситуацією, як і заперечити деякі штрафи, з якими він не згоден. Але руки все не доходили, однак найближчим часом він має намір це зробити.

загрузка...
Еще одна новость

В Україну повертаються афери з виграшем авто

19.11.2015 г. в 10:25, ogo

Популярні у 90-х та на початку 2000 років афери з виграними авто знову заполонили телефони, електронні скриньки та пошти українців. Як протистояти аферистам - читайте далі. Раніше шахраї телефонували людям та повідомляли про виграш. Тепер це роблять через смс-повідомлення, електронні листи та повідомлення поштою. "Ви виграли авто (будинок, мільйон, яхту, вертоліт)!" - головна фраза афериста. Щоправда, потім він додає, що, щоб отримати виграш, потрібно доплатити певну суму і вказує номер телефону, посилання на сайт для довідок. Зателефонувавши до організаторів акції, ви потрапляєте у руки аферистів. Зазвичай, вас осипають вітаннями та заморочивши голову, пропонують лиш одне - оплатити, до прикладу, 1% від вартості виграшу до його отримання. Зробити це потрібно вже і зараз, найкраще - через термінал, стверджую…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Начаты испытания коммуникационной системы «автомобиль-автомобиль»

19.11.2015 г. в 10:25, portaltele

Когда один автомобиль сможет «говорить» другим автомобилем, а тот, в свою очередь, с третьим, то обладание большим количеством совокупной информации позволит автомобилям обрести своего рода интуицию, способность, в которой испытывают недостаток абсолютно все робототехнические системы. Такое общение между автомобилями позволит им выполнять маневры по ускорению и замедлению скорости движения, не создавая волнообразных колебаний скорости потока автотранспорта, освободить место для другого автомобиля и с филигранной точностью совершить массу других маневров, на которые очень редко может решиться только самый безрассудный, храбрый и опытный человек-водитель. Испытания технологий обмена данными между автомобилями в режиме реального времени проводились недавно в Германии. «Это первая реальная демонстрация работы коммуникационной системы автомобиль-автомобиль, которая использовала специализированную сотовую сеть,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть