Как избежать ответственности за нарушения ПДД, зафиксированные на видео

20.11.2015 г. в 10:28, hrabro

Парламент дополнил админкодекс ст.14-2, предусматривающей штрафование владельцев автомбилей по данным видеофиксации нарушения. Теперь сотрудникам полиции не понадобится искать водителей – штраф придет по электронной почте.

Однако можно и не платить. Для желающих, статья устанавливает несколько исключений.

Проще всего заявить о краже номера. Вам придется немного повозиться с оформлением кражи и изготовлением нового номера, однако после этого вы всегда сможете утверждать, что с украденным у вас номером правонарушение совершал иной автомобиль. Случайно, он оказался того же цвета и марки, как и у вас.

Можно заявить, что автомобилем управлял другой водитель. Для этого, вам понадобится договор аренды с любым бомжом или, для любителей острых ощущений, вымышленным лицом. Наличие у него водительских прав вы проверять не обязаны.

Обе этих отговорки обязывают полицию автоматически отменить наложенный на вас штраф. Обращение в суд при этом не требуется.

Учитывайте, что отговорки рискованны, если на фотофиксации сфотографированы вы за рулем. Теоретически, полиция все равно обязана отменить ваш штраф, потому что идентификация лица по фотографии требует экспертизы и суда. Но столь откровенно наступать на нервы сотрудников полиции решится не каждый.

загрузка...
Еще одна новость

Поліцейські не використовуватимуть жезлів

20.11.2015 г. в 10:28, gazeta

7 листопада обов'язки Державтоінспекції перейшли до поліції. Це передбачає закон про Національну поліцію. — Основні положення Правил дорожнього руху не змінилися. Та оскільки поліція на дорозі працюватиме за американським зразком, водіям потрібно пристосуватися до деяких нововведень, — каже 54-річний Вадим Карнаухов, віце-президент Міжнародної федерації захисту прав водіїв. Розповідає, які зміни очікують на автомобілістів. Повноваження поліцейських зросли, порівняно з тими, що були в автоінспекторів? — Рішення поліцейських — більш вагоме. Їхні звинувачення також можна буде оскаржувати в суді. Але якщо раніше інспектор мав надати докази вини водія, то тепер водій повинен довести, що він — правий. Такі норми у Західній Європі. Як зміниться система…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як керувати автомобілем у снігопад

20.11.2015 г. в 10:28, zamkova

Як правильно керувати автомобілем у снігопад. Керування автомобілем взимку - справа не проста, і особливо скрутна при рясному снігопаді. До всіх інших «радощів» додаються погана видимість і лід, накатаний під шаром снігу. Для тих, хто не може в дні зимових катаклізмів залишити автомобіль на припоні, можна дати кілька порад. В першу чергу, потрібно подбати про саму машину: якщо ви досі не поміняли шини, то краще це все-таки зробити - поставити зимові, а в ідеалі шиповані. Тим більше що в деяких магазинах розпродажі починаються вже після Нового року. Перевірте тиск в шинах, і накачайте колеса до параметрів, вказаних в інструкції до автомобіля. Деякі фахівці радять його знизити, але від цієї операції є і позитивні і негативні наслідки. При зниженому тиску збільшується площа контакту, отже, зчіпні властивості.…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть