У Китаї роблять вбивцю Tesla Model S

21.11.2015 г. в 09:58, euromobile

З розкішним електрокаром Tesla Model S мільярдер Ілон Маск, заснував компанію Tesla і просуває екологічно чисті автомобілі в маси. Але, як відомо, що б ми не робили, завжди знайдеться азіат, який робить це краще, і ось в Китаї виявився якийсь Джіа Ютинь (Jia Yueting), який заявив про швидкий реліз власного електрокара преміум-класу.

Джіа Ютинь — це китайський мільярдер, в активі якого є компанія Faraday Future, і саме вона випустить конкурента Tesla Model S, притому вже в 2017 році. Це дійсно «наїзд» на Ілона Маска, особливо на тлі того, що в тому ж 2017 році Tesla збирається випустити бюджетний електрокар Model 3. Faraday Future вкладе 1 мільярд доларів на будівництво заводу в штаті Невада, де також розташовується фабрика «Тесли», плюс не так давно вона вклалася в ремонт колишнього заводу Nissan в Південній Каліфорнії. Він стане її американської штаб-квартирою, і вже зрозуміло, на ринок якої країни він націлився.

Перспективи у Faraday Future дуже світлі, так як за останні місяці до неї прилучилося багато колишніх інженерів Tesla, в тому числі і дизайнер шасі Model S. Скоро на Faraday Future почнуть працювати дизайнер Ferrari і фахівець по акумуляторам з Ѕрасе X, а також автор дизайну імідж-кара BMW i8. Поки що всі дані першого електрокара від Faraday Future тримаються в таємниці, але при наявності такого штату співробітників їй буде дуже важко випустити щось нецікаве. Так що чекаємо анонсу!

загрузка...
Еще одна новость

Искусство грузоперевозок: топ-10

21.11.2015 г. в 09:58, avtoblog

Иногда жалко, что автомобиль не резиновый и погрузить в него все, что хочется, не удается. Но некоторые водители бросают вызов этой несправедливости и трамбуют в свои автомобили все что можно и нельзя.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Зарули, дура... Как не стоит вести себя при разъезде в тесном дворе. ВИДЕО

21.11.2015 г. в 09:58, avtopoligon

Данное видео можно использовать как пособие, как не стоит делать - пытаться разъехаться с другим автомобилем в тесном дворе. Отметим тот факт, что если даже водитель-мужчина куда-то сильно спешил, то он своими агрессивными действиями добился обратного - еще больше потерял время.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть