В Одесі світлофори вчать розповідати анекдоти і жарти

21.11.2015 г. в 10:21, dumskaya

Багатьом відомо, що Одеса є столицею гумору і сміху. Цей факт підтверджується досить незвичайною ідеєю одного місцевого винахідника, який зробив прототип світлофора, що розповідає анекдоти, жарти, байки і вірші.

Таку незвичайну затію втілив у життя Микола Балан, співробітник Національної академії зв’язку імені О.С. Попова. Винахідник вже запатентував відповідну модель.

Такі світлофори можуть з’явитися в недалекому майбутньому на вулицях Одеси. У всякому разі на це сподівається розробник.

Щоб здійснити задумане, вчений змінив електронну схему пристрою, додавши спеціальні блоки, які можуть розважати пішоходів до того моменту, як загориться “зелене” світло.

«Звичайні світлофори сигналізують тільки кольорами – зеленим і червоним. Деякі оснащені ще і динаміком, який нерозбірливо повідомляє про те, що можна переходити дорогу. Ідея Балана полягає в тому, що супроводжувати звуком треба не дозвільний сигнал, а заборонний. У момент заборони руху в його світлофорі вмикається звуковий сигнал з цікавим для пішохода змістом: анекдотом, афоризмом, приказкою, віршем. Це має стимулювати пішохода дочекатися закінчення фрагмента звукового передавання і включення дозвільного сигналу », – зазначив один з працівників ВНЗ.

Він також підкреслив, що такі світлофори отримають широку базу анекдотів, жартів і віршів, для чого в апараті присутній модуль пам’яті.

Якщо пристрій схвалять і він піде у виробництво, підбором розважального фольклору займуться незалежні фахівці.

загрузка...
Еще одна новость

У Китаї роблять вбивцю Tesla Model S

21.11.2015 г. в 10:21, euromobile

З розкішним електрокаром Tesla Model S мільярдер Ілон Маск, заснував компанію Tesla і просуває екологічно чисті автомобілі в маси. Але, як відомо, що б ми не робили, завжди знайдеться азіат, який робить це краще, і ось в Китаї виявився якийсь Джіа Ютинь (Jia Yueting), який заявив про швидкий реліз власного електрокара преміум-класу. Джіа Ютинь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Искусство грузоперевозок: топ-10

21.11.2015 г. в 10:21, avtoblog

Иногда жалко, что автомобиль не резиновый и погрузить в него все, что хочется, не удается. Но некоторые водители бросают вызов этой несправедливости и трамбуют в свои автомобили все что можно и нельзя.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть