В Германии провели рейтинг самых лучших подержанных машин

21.11.2015 г. в 10:53, avtobizon

Немецкая компания DEKRA подготовила список подержанных автомашин, которые по ее мнению можно назвать лучшими.

Ведь специалисты этой компании специализируются на техосмотрах. То есть, отбирали они только те автомобили, с которыми сами имели дело, соответственно лишь доступные на рынке Германии. По результатам анализа лидирующую позицию занял автомобиль Mercedes E-Class.

На втором месте стоит модель Audi Q5. И, замыкает тройку лидеров опять же автомашина Mercedes, а точнее модель GLK. Заметим, что на данное время сотрудники DEKRA осмотрели уже больше 15 миллионов автомобилей. И рейтинг они составили на основе проведенных осмотров. Однако в список они включили только те автомобили, тираж которых более тысячи экземпляров.

Также они поделили автомашины по сегментам. И в среднем победили модели Audi A1 и Volkswagen. Среди машин гольф-класса лидирующая тройка выглядит так: 1 - Toyota Prius; 2 - Volkswagen Golf VI; 3 - Mazda3. В сегменте больших, семейных автомобилей выделили Volvo S60 и Audi A5.

А среди кроссоверов лидируют модели Audi Q5 и Mercedes-Benz GLK Как сказали специалисты компании, оценку они провели по нескольким показателям. И, в том числе, по продолжительности службы.

загрузка...
Еще одна новость

В Одесі світлофори вчать розповідати анекдоти і жарти

21.11.2015 г. в 10:53, dumskaya

Багатьом відомо, що Одеса є столицею гумору і сміху. Цей факт підтверджується досить незвичайною ідеєю одного місцевого винахідника, який зробив прототип світлофора, що розповідає анекдоти, жарти, байки і вірші. Таку незвичайну затію втілив у життя Микола Балан, співробітник Національної академії зв’язку імені О.С. Попова. Винахідник вже запатентував відповідну модель. Такі світлофори можуть з’явитися в недалекому майбутньому на вулицях Одеси. У всякому разі на це сподівається розробник. Щоб здійснити задумане, вчений змінив електронну схему пристрою, додавши спеціальні блоки, які можуть розважати пішоходів до того моменту, як загориться “зелене” світло. «Звичайні світлофори сигналізують тільки кольорами – зеленим і червоним. Деякі оснащені ще і динаміком, який нерозбірливо повідомляє про те, що можна переходити дорогу. Ідея…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Китаї роблять вбивцю Tesla Model S

21.11.2015 г. в 10:53, euromobile

З розкішним електрокаром Tesla Model S мільярдер Ілон Маск, заснував компанію Tesla і просуває екологічно чисті автомобілі в маси. Але, як відомо, що б ми не робили, завжди знайдеться азіат, який робить це краще, і ось в Китаї виявився якийсь Джіа Ютинь (Jia Yueting), який заявив про швидкий реліз власного електрокара преміум-класу. Джіа Ютинь — це китайський мільярдер, в активі якого є компанія Faraday Future, і саме вона випустить конкурента Tesla Model S, притому вже в 2017 році. Це дійсно «наїзд» на Ілона Маска, особливо на тлі того, що в тому ж 2017 році Tesla збирається випустити бюджетний електрокар Model 3. Faraday Future вкладе 1 мільярд доларів на будівниц…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть