Бюджетна децентралізація спрацювала, адже ремонтують дороги - експерт

22.11.2015 г. в 11:27, УНН

Результатом бюджетної децентралізації в Україні є ремонт доріг. Висока конкуренція на місцевих виборах спричинена збільшенням надходженнень в регіони. Про це сказав на прес-конференції експерт Реанімаційного пакету реформ Юрій Ганущак.

“Була жорстка боротьба на місцевих виборах. І я можу пояснити чому. Зроблено бюджетну децентралізацію. Реальні гроші пішли в регіони, великі гроші пішли в регіони. Щоб ви розуміли, які це гроші, Київ, місто Київ, порівняно з минулим роком отримав додатково в плановому порядку плюс 6 мільярдів до 16, які були”, — сказав Ю.Ганущак.

Він зауважив, що надходження коштів спостерігається по частковому ремонту доріг.

“В усіх інших містах це хибна теза, що це йде під вибори, тому що в минулому році теж були вибори, але не ремонтувались дороги, це наслідок бюджетної децентралізації. Очевидно, що потягнулися всі ті, хто знає як заробляти на місцевій владі. Раніше подібне було більш мінливим”, — повідомив Ю.Ганущак.

Як повідомляв УНН, в Україні запустили інструмент "Фонд регіонального розвитку", яким вперше автоматично та відкрито було розподілено кошти між регіонами. Про це під час робочого візиту до Івано-Франківська повідомив спікер ВР Володимир Гройсман.

загрузка...
Еще одна новость

Каким машинам не обязательно проходить техосмотр

22.11.2015 г. в 11:27, kp.ua

С 2019 года владельцам автомобилей придется проходить ТО раз в два года. Какие категории транспорта освобождены от посещения СТО. С 2019 года вернут обязательный техосмотр легковых машин. Его надо будет проходить раз в два года. При этом не все владельцы автомобилей будут обязаны ехать на станции техосмотра (СТО). Об этом сказано в проекте Закона…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Одессе устроили драгрейсинг на электромобиле Tesla (видео)

22.11.2015 г. в 11:27, culturemeter

На тренировочной базе Взлетка Одесского Стритрейсинг Клуба состоялся неофициальный заезд из трех суперкаров. Особый интерес участников вызвал недавно появившийся в Одессе электромобиль Tesla (S85 362 лс). Ему противостояли Chevrolet Camaro (3.5 stock 328 лс) и Audi A7 (TFSI 3.0 stock 333 лс Quattro). Заезд проводили на классические 402 метра,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть