Іспит для водія: що означає червоний трикутник з чорною крапкою всередині

23.11.2015 г. в 07:20, autopalace

Сьогодні ми розглянемо дорожній знак, який маловідомий багатьом українським водіям

До редакції АвтоПортал звернувся Віталій, житель міста Черкаси. Він попросив нас розповісти про незнайомому для нього знаку, який стоїть на в’їзді в Черкаси перед мостом. Впевнені, про його призначення знають далеко не всі наші читачі, тому відповідаємо на лист окремим постом.

Так звана «чорна точка» значиться в реєстрі правил дорожнього руху за аналогією з досвідом європейських країн. Цим знаком позначається ділянку траси довжиною не більше кілометра, на якому за останні п’ять років відбулося, щонайменше, 5 серйозних ДТП і загинуло не менше п’яти осіб.

Зустрінете на шляху такий трикутник з “чорною міткою” – обов’язково знизьте швидкість і не здійснюйте небезпечних маневрів, залишаючись гранично уважними.

загрузка...
Еще одна новость

Автофиксация нарушителей Правил дорожного движения в Украине так и не заработала

23.11.2015 г. в 07:20, fakty

Новый механизм фиксации нарушений Правил дорожного движения (ПДД) — с помощью современных автоматических устройств, оснащенных функцией фото- или видеосъемки, — вступил в силу 7 ноября одновременно с началом действия Закона «О Национальной полиции». Напомним, что подобный механизм предполагает фиксацию нарушений дорожных правил без прямого участия…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla Model 3: офіційна презентація

23.11.2015 г. в 07:20, businessua

Представники Tesla вже повідомили про намір концерну представити громадськості доступний електромобіль під назвою Model 3 на Женевському автосалоні. Цей захід буде проходити у березні наступного року. За їх словами, ця компактна і доступна новинка створена в першу чергу для європейців. Власне, тому і була вибрана Женева. Компанія поки не розкриває…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть