Іспит для водія: що означає червоний трикутник з чорною крапкою всередині

23.11.2015 г. в 07:20, autopalace

Сьогодні ми розглянемо дорожній знак, який маловідомий багатьом українським водіям

До редакції АвтоПортал звернувся Віталій, житель міста Черкаси. Він попросив нас розповісти про незнайомому для нього знаку, який стоїть на в’їзді в Черкаси перед мостом. Впевнені, про його призначення знають далеко не всі наші читачі, тому відповідаємо на лист окремим постом.

Так звана «чорна точка» значиться в реєстрі правил дорожнього руху за аналогією з досвідом європейських країн. Цим знаком позначається ділянку траси довжиною не більше кілометра, на якому за останні п’ять років відбулося, щонайменше, 5 серйозних ДТП і загинуло не менше п’яти осіб.

Зустрінете на шляху такий трикутник з “чорною міткою” – обов’язково знизьте швидкість і не здійснюйте небезпечних маневрів, залишаючись гранично уважними.

загрузка...
Еще одна новость

Автофиксация нарушителей Правил дорожного движения в Украине так и не заработала

23.11.2015 г. в 07:20, fakty

Новый механизм фиксации нарушений Правил дорожного движения (ПДД) — с помощью современных автоматических устройств, оснащенных функцией фото- или видеосъемки, — вступил в силу 7 ноября одновременно с началом действия Закона «О Национальной полиции». Напомним, что подобный механизм предполагает фиксацию нарушений дорожных правил без прямого участия работников патрульной полиции — устройства срабатывают автоматически при выявлении нарушения, а затем владельцам автомобилей-нарушителей приходят «письма счастья» с постановлениями о наложении штрафа. Поскольку в такой ситуации водители узнают о своих нарушениях не сразу и при игнорировании правил могут накопить достаточно крупную сумму штрафов, многие с ноября стали ездить более аккуратно, опасаясь попасться. Однако в среде автомобилистов ширятся слухи, что автофиксация пока не работает. Так ли это и какие еще сюрпризы предполагает новый вид контроля за дорожными нарушениям…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Tesla Model 3: офіційна презентація

23.11.2015 г. в 07:20, businessua

Представники Tesla вже повідомили про намір концерну представити громадськості доступний електромобіль під назвою Model 3 на Женевському автосалоні. Цей захід буде проходити у березні наступного року. За їх словами, ця компактна і доступна новинка створена в першу чергу для європейців. Власне, тому і була вибрана Женева. Компанія поки не розкриває технічні характеристики моделі. Але журналісти вже припускають, що її динамічні характеристики можна буде зіставити з BMW M3 або M4. Зокрема, до ста кілометрів ця перспективна новинка буде розганятися за чотири секунди. До речі, Tesla Model S розганяється менш ніж за три секунди. Схоже, Tesla Model 3 отримає менш потужні двигуни (порівняно з Model S). Але при цьому розробники зменшать її вагу, а…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть