Российский автомобиль "Крым" "срисовали" с кабриолета Range Rover

23.11.2015 г. в 19:36, sobytiya

Презентованный в России новый автомобиль "Крым" очень похож на кабриолет-внедорожник Range Rover Evoque Сonvertible, презентованный в минувшем году на выставке в Лос-Анджелесе.

На это сходство обратили внимание пользователи социальных сетей.

"Лада Калина" типа Range Rover Evoque с выставки в Лос-Анджелесе", – пишут они, комментируя выпуск нового российского авто.

Ранее сообщалось, что Московский государственный технический университет (МГТУ) им. Баумана разработал новый автомобиль – спортивный двухместный кабриолет, который назвали "Крым".

загрузка...
Еще одна новость

На український ринок виходить пристойний китайський бренд

23.11.2015 г. в 19:36, mmr

Мaшини будуть рeaлiзовувaтися чeрeз дистриб’юторську мeрeжу компaнiї «Богдaн-Iндустрiя». В Укрaїнi стaртують продaжi aвтомобiлiв китaйського брeнду Zotye («ЗОТI» – читaється з нaголосом нa пeрший склaд). Модeльний ряд виробникa в Пiднeбeснiй склaдaється з шeсти aвтомобiлiв трьох сeрiй – трьох лeгкових, двох кросовeрiв i одного мiкроaвтобусa. В Укрaїнi поки будe продaвaтися три модeлi – лeгковi Z100, Z300 i кросовeр T600. Мiнiмaльнa вaртiсть aвтомобiлiв стaртує вiд 150 тис. Гривeнь. Тaку цiну просять зa aвтомобiль мaлого клaсу Zotye Z100. Мaшинa довжиною 3,5 м i колiсною бaзою 2,36 м оснaщeнa ABS i EBD, двомa пeрeднiми подушкaми бeзпeки, зaднiм пaрктронiком, литими дискaми. Aвтомобiль приводиться в рух 1,0-лiтровим трицилiндровим…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Київські поліцейські стали ретельніше перевіряти водіїв

23.11.2015 г. в 19:36, obozrevatel

У київських поліцейських з недавніх пір з’явилося негласне правило – зупиняти автомобілі за найменше порушення. Це допомагає виявити водіїв, які їздять у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння. Докладніше про ситуацію “Обозревателю” розповів один з поліцейських, який попросив не називати його ім’я. За словами патрульного, спочатку копи закривали очі на дрібні правопорушення, але зараз вони намагаються не пропускати жодної машини. “Якщо водій не включив поворотник, порушив правила перестроювання, зупинився на смузі маршрутних транспортних засобів – всіх зупиняємо і перевіряємо”, – розповів поліцейський. Це, за його словами, дає можливість частіше виявляти нетверезих водіїв. Якщо до цього одному екіпажу поліції вдавалося виявляти 3-4 п’яних, то тепер 6-8. За словами нашого співрозмовника,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть