Аваков пояснив, як тепер зареєструвати автомобіль (відео)

26.11.2015 г. в 11:34, 24tv

Кабінет міністрів України офіційно ліквідував Державтоінспекцію та міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи (МРЕВ).

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Ліквідовано ДАІ, МРЕВ — створені Сервісні центри МВС, змінені процедури — підготовлена купа підзаконних нормативних змін”, — розповів він.

За словами Авакова, відтепер для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо виконати одну з наступних умов:

• Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому сервісному центрі МВС України в присутності адміністратора центру з пред’явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги – тільки обов’язкові платежі, встановлені законом.

• Нотаріально засвідчити договір купівлі-продажу і надати його в будь-який сервісний центр України. Оплата обов’язкових платежів плюс послуги нотаріуса.

• Для покупців нових автомобілів в салонах (у юр. особи) достатньо надати в сервісний центр договір, що підтверджується печаткою продавця і свої документи. Оплата обов’язкових платежів, встановлених законом.

За його словами, одним з найбільших досягнень стало скасування довідки-рахунку, яку власникам автомобілів доводилось купувати у приватних фірм за 600-2000 гривень, хоча її реальна вартість не перевищувала 25 гривень.

загрузка...
Еще одна новость

Правозащитник предлагает привлекать к ответственности за провокацию ДТП

26.11.2015 г. в 11:34, «AvtoVod»

Специалист в области автомобильного законодательства, автор бестселлера «100 аргументов против штрафов ГАИ» Владимир Караваев в своем Facebook отмечает, что действия третьих лиц, спровоцировавших создание аварийной ситуации, не учитываются при определении виновника ДТП. Правозащитник напомнил фразу пункта 1.4 ПДД: "Каждый участник дорожного движения…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Lamborghini представила бюджетную модель — спорткар для «нищих» (Видео)

26.11.2015 г. в 11:34, autodriving

На своем канале в YouTube Lamborghini представил видео с мировой премьеры Lamborghini Huracan LP 580-2 в Лос-Анджелесе. На видео президент и исполнительный директор Стефан Винкельман рассказал про новинку Huracan с задним приводом. Автомобиль предстал с несколько видоизмененным передним и задним бампером и набором уникальных 19-дюймовых колес.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть