Водіїв чекають нові перевірки на алкоголь у крові

26.11.2015 г. в 12:44, fakty

Норма алкоголю у крові водія, як і у минулому, складає 0,2 проміле.

МВС України затвердило нову Інструкцію про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного чи іншого сп'яніння.

Встановлення стану алкогольного сп'яніння здійснюється на підставі огляду, який проводиться згідно з вимогами інструкції поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів, показники яких після проведення тесту мають цифровий показник більше 0,2 проміле алкоголю в крові.

«Інструкція нова, а ось механізми для «розводу водіїв на п'янку» залишилися колишніми. Почервоніння обличчя знову вважається ознакою сп'яніння (привіт гіпертонікам)», - пише у соцмережі правозахисник Володимир Караваєв.

Ознаками алкогольного сп'яніння згідно нової Інструкції є:

- запах алкоголю з порожнини рота;

- порушення координації рухів;

- порушення мови;

- виражене тремтіння пальців рук;

- різка зміна забарвлення шкірного покриву обличчя;

- поведінка, що не відповідає обстановці.

Ознаками наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, згідно нової інструкції, є:

- наявність однієї чи декількох ознак стану алкогольного сп'яніння (крім запаху алкоголю з порожнини рота);

- звужені чи дуже розширені зіниці, які не реагують на світло;

- сповільненість або навпаки підвищена жвавість чи рухливість ходи, мови;

- почервоніння обличчя або неприродна блідість.

загрузка...
Еще одна новость

Аваков пояснив, як тепер зареєструвати автомобіль (відео)

26.11.2015 г. в 12:44, 24tv

Кабінет міністрів України офіційно ліквідував Державтоінспекцію та міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи (МРЕВ). Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. “Ліквідовано ДАІ, МРЕВ — створені Сервісні центри МВС, змінені процедури — підготовлена купа підзаконних нормативних змін”, — розповів він. За словами Авакова, відтепер для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо виконати одну з наступних умов: • Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому сервісному центрі МВС України в присутності адміністратора центру з пред’явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги – тільки обов’язкові платежі, встановлені законом. • Нотаріально засвідчити договір купівлі-продажу і надати його в будь-який сервісний…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Правозащитник предлагает привлекать к ответственности за провокацию ДТП

26.11.2015 г. в 12:44, «AvtoVod»

Специалист в области автомобильного законодательства, автор бестселлера «100 аргументов против штрафов ГАИ» Владимир Караваев в своем Facebook отмечает, что действия третьих лиц, спровоцировавших создание аварийной ситуации, не учитываются при определении виновника ДТП. Правозащитник напомнил фразу пункта 1.4 ПДД: "Каждый участник дорожного движения вправе рассчитывать на соблюдение настоящих Правил и другими участниками". "А что на практике? Рассчитывать то мы можем, однако этот расчет и наше право ничем не подкреплены!!! Абсолютно во всех ДТП сотрудники правоохранительных органов виновником делают одного из водителей транспортных средств, "застывших" на месте ДТП. И это неправильно, потому не устанавливается истинная причина дорожной аварии, без чего нельзя её устранить.", - пишет Караваев. "23 декабря в парламенте состоятся слушания о состоян…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть