Українці активно купують нові автомобілі

26.11.2015 г. в 20:07, carreviewauto

Українці поступово купують все більше і більше нових автомобілів. Зокрема, за жовтень у порівнянні з вереснем показник продажів легкових автомобілів в країні збільшився на 28 відсотків. Цей результат можна назвати рекордним за минулі два роки.

І причин у такої позитивної статистики декілька. За словами експертів, українцям набридла війна, і вони почали повертатися до повсякденної рутини. А друга причина полягає в реалізації т.зв. відкладеного попиту.

Варто відзначити, що велика частина продажів припадає на автомобілі бюджетних марок (показник продажів за аналізований період збільшився практично на третину).

І, за словами експертів, цей результат можна вважати оптимістичними. Особливо на тлі просівшого більш ніж на 50 відсотків ринку в цьому році. У той же час автомобілі середнього класу як і раніше «порошаться» на складах (їх практично не купують).

Виділяються до продажу автомобілі т.зв. лакшері-сегмента. Усвідомлюючи наслідки стабільного знецінення гривні, багато заможних жителів країни вважають за краще вкладатися в покупку дорогих автомобілів.

загрузка...
Еще одна новость

Не повезло: огромная бетонная плита раздавила 8 автомобилей (ВИДЕО)

26.11.2015 г. в 20:07, eizvestia

Даже платная стоянка не уберегла машины от злого рока. В российском Саратове восемь автовладельцев лишились своих машин, просто поставив их на ночь на одну из платных стоянок. Когда утром люди пришли забрать свои авто с парковки, то увидели лишь гору искореженного металла. Рядом с тем, что осталось от машин, были повешены таблички с надписью «Опасная…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

І за кермом можна згрішити

26.11.2015 г. в 20:07, blitz

Мабуть, не всі знають, що третьої неділі листопада відзначають День пам’яті жертв автомобільних аварій. Це і не дивно, якщо врахувати, що в середньому щороку в світі у ДТП гине близько 1,3 мільйона осіб і ще 50 мільйонів залишаються інвалідами. Такі втрати можна повіряти з великомасштабними війнами. Проте якщо на війні гинуть люди, котрі опинилися…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть