Махінації з покупкою автомобіля (Відео)

29.11.2015 г. в 17:30, paralleli

Вже майже рік франківець Сергій Ожгевич не має ані машини, ані грошей. Ще в лютому чоловік вирішив придбати в автосалоні ТОВ «Алекс-ІФ» машину бізнес-класу. Утім, всієї суми бракувало. Відтак, керівництво установи запропонувало взяти кредит в акредитованому у них банку. А для підтвердження намірів сторони уклали угоду. Покупець здійснив передоплату 255 тисяч гривень. Решту грошей мав сплатити банк. Утім, покупцю тут відмовили у наданні кредиту. А автосалон — у поверненні авансу.

Згідно з умовами договору ТОВ «Алекс-ІФ» відмовилось повертати франківцю Сергію Ожгевичу авансовий платіж 255 тисяч гривень за покупку авто. Керівник юридичного відділу установи Андрій Стецик запевняє — покупець на усі умови пристав.

Покупець Сергій Ожгевич визнає, заплатив аванс і подав документи на відкриття кредиту у запропонованому банку. Утім, там йому відмовили. Про це повідомили і його, і автосалон. Останній — запропонував іншу установу з неприйнятними умовами і відмовився повертати кошти. Вже майже рік чоловік намагається повернути свої гроші. Виграв суд 1-шої інстанції. Автосалон — подав його рішення на апеляцію.

23 листопада апеляційний суд Івано-Франківська прийняв рішення скасувати пункт договору, згідно з яким автосалон відмовляється повернути покупцю кошти. Представник автосалону запевнив — рішення суду ще потрібно вивчити, аби дати йому правовий аналіз. Утім, виконувати його будуть.

загрузка...
Еще одна новость

На автошоу в Лос-Анджелесе Toyota показала водородный седан Mirai в стилистике фильма "Назад в будущее"

29.11.2015 г. в 17:30, bin

В следующие 35 лет Toyota намерена свести к минимуму выпуск машин с традиционным ДВС. Mirai поступила в продажу в США 21 октября 2015 г. -в день, когда Марти МакФлай согласно трилогии прилетел в будущее из своего 1985 г.. Машина создана в стиле модели DeLorean DMC-12 из знаменитой кинотрилогии, на которой Марти МакФлай и доктор Эммет Браун путешествовали…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новая полиция в Ужгороде массово игнорирует правила дорожного движения (ВИДЕО)

29.11.2015 г. в 17:30, zak-kor

В Сеть попало сразу несколько видео фактов грубых нарушений правил дорожного движения новыми полицейскими. Видео выложили в YouTube представители Специального контроля. На них четко зафиксировано нелегальные маневры правоохранителей. Напомним, это не одиночные случаи. Вчера также подобное нарушение было зафиксировано прямо у здания ОГА в Ужгороде.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть