Найбезпечніше місце в автомобілі для дитини

29.11.2015 г. в 19:54, autodriving

Часто виникає питання про те, де знаходиться найбезпечніше місце в автомобілі для дитини, адже саме за дітей ми переживаємо найбільше.

Багато хто з вас чув, що краще і правильніше усаджувати свого малюка на заднє сидіння машини позаду водія. І неважливо, стосується це установки автомобільних крісел або мова йде про дитину, яка може сидіти самостійно.Проте недавні тести і дослідження показали, що всі ми перебували в омані, покладаючись на таку інформацію.

Отже, найбезпечніше місце в машині для дитини — це середнє сидіння в задньому ряду, якщо мова йде про авто з п’ятьма сидіннями, і середнє сидіння у другому ряду, якщо у вас машина з сімома посадочними місцями. Чому саме воно? Всупереч всім судженням про інстинктивну поведінку водія у випадку аварійної ситуації, з’явилася нова, дуже аргументована версія. Перебуваючи на середньому задньому сидінні, пасажир на 25 відсотків більш захищений. Це пояснюється більшим простором, який не залежить від того, якого характеру буде удар: бічний або лобовий.

Природно, не відразу хочеться вірити проведеним дослідженнями. Однак, те, що це дослідження проводилось американськими фахівцями з особливою ретельністю і з урахуванням усіляких аварійних ситуацій, змушує задуматися і віддати перевагу спокою і безпеці, що запропонували фахівці. На жаль, в Україні далеко не кожен володар автомобіля може заявити, що його машина обладнана однаково зручними сидіннями заднього (середнього) ряду, які дозволяють на будь-якому з них встановити автомобільне крісло, люльку або просто дати можливість комфортно влаштуватися будь-якому пасажиру. Але це вже інша історія. Вибираючи безпеку, придбайте той автомобіль, який не перешкоджатиме вашій турботі про близьких.

загрузка...
Еще одна новость

Нетипичное мото-ДТП: конфликт левого поворота - байкер не заметил авто. ВИДЕО

29.11.2015 г. в 19:54, avtopoligon

Данное видео было снято в АР Крым, в г. Севастополе. Видео абсолютно нетипичное для мото-ДТП. Чаще всего, все происходит наоборот, водитель легкового авто пропускает встречный транспорт, для того, чтобы повернуть и из-за стоящего напротив встречного авто (водитель которого также стоит на поворот) не видит (или поздно замечает) мотоциклиста...

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Махінації з покупкою автомобіля (Відео)

29.11.2015 г. в 19:54, paralleli

Вже майже рік франківець Сергій Ожгевич не має ані машини, ані грошей. Ще в лютому чоловік вирішив придбати в автосалоні ТОВ «Алекс-ІФ» машину бізнес-класу. Утім, всієї суми бракувало. Відтак, керівництво установи запропонувало взяти кредит в акредитованому у них банку. А для підтвердження намірів сторони уклали угоду. Покупець здійснив передоплату…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть